اخبار بازی E3 2018 تریلر

تماشا کنید: انتشار تریلر جدید بازی The Division 2 و معرفی Raid

وی جی مگ: در شرایطی که چند ماه تا برگزاری نمایشگاه E3 2018 باقی مانده بود، کمپانی Ubisoft بازی The Division 2 را تنها همراه با یک لوگو معرفی کرد و وعده داد که رونمایی کامل از آن در نمایشگاه E3 2018 صورت می‌گیرد. همین اتفاق نیز رخ داد و بالاخره اولین نمایش گیم‌پلی بازی The Division 2 در جریان کنفرانس Xbox One نمایشگاه E3 2018 انجام شد و گیمرها متوجه تغییرات ایجاد شده در این بازی شدند. یکی از این تغییرات اضافه شدن کلاس‌های مختلف به بازی است که هرکدام قابلیت‌ها، اسلحه‌ها و تجهیزات متفاوتی را در اختیار می‌گیرند. قابلیت جدید دیگری که به این اثر اضافه شدن بخش Raid است که تا هشت نفر را پشتیبانی می‌کند.

چند ماه پیش بود که مدیرعامل Ubisoft اعتراف کرد که این کمپانی از سرعت مصرف محتویات قسمت اول این فرنچایز توسط گیمرها غافل‌گیر شده بنابراین تیم سازنده در حال کار بوده تا محتویات فراوانی را در هنگام عرضه The Division 2 آماده داشته باشد و پس از انتشار آن نیز با تغذیه بازی خود به واسطه محتویات بیشتر، بتواند گیمرها را به صورت طولانی مدت با ساخته خود همراه کند. در همین راستا مشخص شده که این بار بازی The Division 2 از نیویورک محل اتفاقات قسمت اول خارج شده به واشنگتن پایتخت آمریکا رفته. اینبار داستان شش ماه بعد از پخش ویروسی که آمریکا را در جمعه سیاه آلوده کرده، روایت می‌کند و بازی در فصل تابستان دنبال می‌شود.

محیط واشنگتن تفاوت‌های بسیاری با نیویورک در قسمت اول این بازی دارد به جای فضایی سرد و برفی شاهد این مسئله هستیم که نبود نظارت روی شهر باعث شده کنترلی روی رشد گیاهان نبوده و شهر با پوششی سبز رنگ همراه شده. جدای این مسئله باید توضیح داد که از دید کلیت گیم‌پلی The Division 2 تغییر آنچنانی نکرده و سازندگانش تنها سعی کرده‌اند نقاط ضعف گذشته را پوشش دهند. بازی The Division 2 در تاریخ 15 مارچ سال 2019 (24 اسفند) برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.

دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان