اخبار بازی E3 2018 گیم پلی

تماشا کنید: بازی Fallout 76 به صورت آنلاین قابل بازی است

وی جی مگ: چند روزی است که بازی Fallout 76‌ به صورت رسمی از سوی Bethesda معرفی شده و شب گذشته نمایشی کوتاه از آن را در جریان کنفرانس مایکروسافت تجربه کردیم اما بالاخره نوبت به کنفرانس Bethesda رسید تا متوجه شویم که شایعات درست بودند و این بازی نه تنها آنلاین است بلکه در ژانر Survival قرار می‌گیرد.

به گزارش وی جی مگ، تاد هاوارد به عنوان کارگردان این مجموعه روی استیج کنفرانس Bethesda در نمایشگاه E3 2018 حاضر شد و توضیح داده که گیمرها می‌توانند به واسطه آنلاین بودن بازی Fallout 76 تجربه خود را در جایی دنبال کنند. با این تفاسیر بازی Fallout 76 به صورت آنلاین تنها قابل تجربه است و تبدیل به اولین بازی در این مجموعه می‌شود که چنین قابلیتی را به همراه دارد.

همان‌طور که پیش‌تر توضیح داده بودیم بازی Fallout 76‌ پیش‌درآمدی برای این مجموعه است و داستان آن 20 سال بعد از خرابی‌های جنگ هسته‌ای شروع می‌شود. در نهایت تاد هاوارد کارگردان این بازی تایید کرد که بازی Fallout 76 در تاریخ 14 نوامبر 2018 (23 آبان) برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.

در کنار Fallout 76، تاد هاوارد همچنین اعلام کرد که امروز Fallout Shelter برای PS4 و Nintendo Switch‌ به صورت رایگان عرضه می‌شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان