اخبار بازی تریلر

تماشا کنید: بازی John Wick معرفی شد

وی جی مگ: درست پیش از اکران نسخه سوم سری فیلم‌های اکشن این مجموعه، بازی جدیدی از John Wick تحت عنوان نام کامل John Wick Hex معرفی شد.

به وی جی مگ، عنوان مذکور یک اثر اکشن استراتژی بوده که توسعه آن برعهده استودیو Bithell Games قرار دارد. کار نشر بازی نیز توسط کمپانی Good Shepard Entertainment انجام می‌شود. کارگردان این بازی یعنی Mike Bithell سابقه کار روی Thomas Was Alone، Volume و Subsurface Circular را در کارنامه خود دارد. تاکنون John Wick Hex تنها برای PC و Mac از طریق Epic Games Store تایید شده و در حالی که قرار است برای کنسول‌های نیز منتشر شود هنوز مشخص نیست دقیقا روی کدام یک از آن‌ها عرضه می‌شود.

در بازی John Wick پلیرمجبور می‌شود برخلاف مجموعه‌های فیلم‌های آن که شخصیت اصلی بدون هیچ گونه فکر و اندیشه‌ای تمامی دشمنان را از بین می‌برد، به سرعت فکر کرده و با برنامه عمل کند تا بتواند در طول مراحل پیشروی کند. هم‌چنین اکشن آن نمایان‌گر حرکات شخصیت اصلی در فیلم بوده که به خوبی در بازی نیز قابل مشاهده خواهد بود. John Wick Hex شامل بخش داستانی نیز بوده و پلیر می‌تواند سلاح‌ها و لباس‌های مختلفی را در طول بازی باز کند. به‌علاوه استفاده از سلاح‌های متفاوت به شدت روی پیشروی داستان در یک مرحله تاثیرگذار خواهد بود. گلوله نیز در بازی محدود بوده تا پلیر حرکات و شلیک‌هایش را با برنامه انجام دهد.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی

9 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
امیراحسان

تمام هویت جان ویک به سریع و بی وقفه بودن حرکاتشه ، و واقعا چقدر یه طراح باید احمق باشه که برای این فیلم یک بازی نوبتی طراحی کنه که تنها چیزی که توش نیست سرعت و هیجانه دلیلش فقط این میتونه باشه که تهیه کننده ها اصلا نمیخواستن روی بازی سرمایه گذاری کنن و با یه بودجه کم خواستن بازی رو بسازن برای فروش بازی هم احتمالا فقط روی جوی که فیلم بعدی این سری میخواد راه بندازه حساب کردن ، و گفتن بذار در کنارش یه بازی هم بسازیم و ملت رو بدوشیم **یه نکته خارج از این… Read more »

میثم قربانی

چشم یه تغییری میدم توش. شاید دوباره سایت رو سفید کردم. فعلا تستیه

.MahdIGH .

به به الان خوشگل شد

if satan was the father

اقا یه سوال بی ربط
خواهشا جواب بدید خدایی گیج شدم!! شما یه زمان قرار نبود نقد بازی ایرانی کار کنید؟! خب چی شد پس؟! سوال دیگه اینکه مگه بازی های ایرانی چندتان که ما الان دو تا فروشگاه به نام های هیولا و آریو داریم؟! اصلا چجوری توی آریو پر از بازی رایگانه!!!! یه سری از این بازی های رایگان که تو سایت های دیگه پولی اند!!!!! یه نگاه بندازید متوجه میشید!
ممنون
خواهشا جواب بدید

میثم قربانی

بله قرار بود و نشد. دلایلش زیادن. شاید راه افتاد. شاید
فروشگاه های ایرانی که قضیه داغونی دارن. بی خیالش. خودش مثنوی 7 دفتره

if satan was the father

یعنی میگید اینا دارن بازی کپی می ذارن ؟! چون بازیهای گنده ای توی آریو رایگان بود!!! به نظرم خداییش میثم خان برو یه ایمیل به آریو بزن و خبرش هم توی سایت منتشر کن!!! جذاب میشه حقیقتا!!!!
جواب بدید لطفا ممنون

میثم قربانی

گفتم که بی خیالش. اوضاع خراب تر از این حرفاس

if satan was the father

اه اه!!!!
:laugh:

Daniyal Bleszinski

این چه آشغالی دیگه؟؟!
به جای اینا بدن یه استدیو درست و حسابی یه شوتر سوم شخص مکس‌پین طور ازش دربیارن.