اخبار بازی E3 2018 تریلر

تماشا کنید: تایید حضور لیگ قهرمانان در بازی FIFA 19

وی جی مگ: همان‌طور که تایید شده بود بازی FIFA 19 در جریان کنفرانس EA Play به نمایش در آمد و EA به صورت رسمی حضور لیگ قهرمانان در بازی FIFA 19 را تایید کرد.

به گزارش وی جی مگ، حضور لیگ قهرمانان در بازی FIFA 19 تنها به مسابقاتی با جزئیات این رویداد خلاصه نشده و گیمرها در جریان Career خود مسابقات لیگ قهرمانان را پیش روی خود دیده، در قسمت داستان می‌توانند حالت Journey را همراه با الکس هانتر در لیگ قهرمانان دنبال کرده و نهایتا محتواهای اختصاصی را برای بخش Ultimate Team دریافت کنند.

با این توضیحات تایید شد که فصل سوم بخش Journey در FIFA 19 دنبال می‌شود و از سویی رونالدو همچنان روی کاور این بازی حضور خواهد داشت. در ادامه سازندگان بازی تایید کردند که FIFA 19 در تاریخ 28 سپتامبر (6 مهر) برای پلتفرم‌های مختلف از جمله PC،‌ PS4 و Xbox One منتشر می‌شود. در نهایت باید به این نکته نیز اشاره کرد که چند روزی است بسته مخصوص جام جهانی برای FIFA 18 در دسترس قرار گرفته و از امروز کاربرهایی که این بازی را در اختیار ندارند می‌توانند نسخه دموی آن را به همراه تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی به صورت رایگان دانلود کنند. اگر منتظر جزئیات بیشتری از بازی FIFA 19 نیز هستید، EA اعلام کرد که توضیحات بیشتر درا ین رابطه را تابستان اعلام می‌کند.

دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان