اخبار بازی تریلر

تماشا کنید: معرفی بازی Pokémon Let’s Go, Pikachu و Pokémon Let’s Go, Eevee

وی جی مگ: بعد از ماه‌ها شایعه استودیو Game Freak و Pokemon Company بالاخره دو قسمت جدید از مجموعه بازی Pokemon را تحت عنوان‌های Pokémon Let’s Go, Pikachu و Pokémon Let’s Go, Eevee برای Nintendo Switch معرفی کردند.

به گزارش وی جی مگ، همان‌طور که در تریلر معرفی این دو بازی مشاهده می‌کنید، Pokémon Let’s Go, Pikachu و Pokémon Let’s Go, Eevee گیمرها را به نسل اول منطقه Kanto برده و المان‌هایی را از Pokemon قرض گرفته که طی آن گیمر باید توپ‌های موجود را پرتاب کرده و Pokemon به دست آورد. حضور Pokemon Go در همین نقطه به پایان نمی‌رسد و سازندگان این مجموعه اعلام کرده‌اند که گیمرها می‌توانند تمامی پوکمون‌هایی را که در نسخه موبایلی به دست آورده‌اند را وارد بازی Pokémon Let’s Go, Pikachu و Pokémon Let’s Go, Eevee کنند. البته هنوز روش دقیق انجام این کار مشخص نشده.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی‌ Pokémon Let’s Go, Pikachu و Pokémon Let’s Go, Eevee را مشاهده کنید که قرار است در تاریخ 16 نوامبر به صورت انحصاری برای Nintendo Switch عرضه شوند. آثاری که مطمئنا به افزایش فروش کنسول نینتندو کمک به‌سزایی کرده و درآمد قابل توجهی را برای تولیدکننده‌های بازی در Pokemon Company و از سوی دیگر نینتندو به همراه خواهد داشت.

 

محمد طالبیان

محمد طالبیان