اخبار بازی E3 2018 گیم پلی

تماشا کنید: نمایش جدید بازی Spider-Man در E3 2018

وی جی مگ: شرکت سونی پیش از این و در فاصله چند هفته مانده به آغاز نمایشگاه بزرگ E3 اعلام کرده بود ساخته استودیو Insomniac Games یعنی Spider-Man به همراه سه بازی بزرگ انحصاری دیگر این شرکت، تمرکز کنفرانس E3 را به خود اختصاص خواهند داد. حال همان‌طور که وعده داده شده بود نمایش جدیدی از بازی Spider-Man در E3 2018 به اشتراک گذاشته شد.

به گزارش وی جی مگ، محصول مشترک شرکت سونی و مارول چند ماه پیش بر روی جلد اصلی مجله Game Informer رفت و جزئیات بسیاری از جمله تاریخ عرضه آن در دسترس عموم قرار گرفت. در این اثر پلیر در نقش پیتر پارکر 23 ساله قرار می‌گیرد که 8 سال است لباس Spider-Man را بر تن کرده و از شهر یونیورک در مقابل تهدیدهای مختلف محافظت می‌کند. در ابتدای داستان Spider-Man شخصیت منفی سری داستان‌های مصور مارول یعنی ویلسون فیسک را شکست داده و حال گروه تبهکاری جدیدی به دنبال آن هستند تا قلمرو متعلق به فیسک را تصاحب کنند.

سازندگان بازی قبلا اعلام کرده بودند شخصیت مری جین در بازی حضور داشته و حتی در بخش‌هایی از بازی کنترل آن به دست گیمر سپرده می‌شود. شخصیت Mister Negative از جمله دشمنان اصلی معرفی شده در بازی به شمار می‌رود. حال در نمایش جدید بازی حضور شخصیت‌هایی جدیدی چون الکترو و اسکورپیون به چشم می‌خورند.

عنوان مورد انتظار Insomniac Games به صورت انحصاری برای PS4 در حال ساخت بوده و در تاریخ 7 سپتامبر 2018 (16 شهریور 97) انتشار می‌یابد. نمایش جدید بازی Spider-Man در E3 2018 را می‌توانید در ادامه این مطلب مشاهده فرمایید.

دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی