اخبار بازی

تمرکز BioWare روی ساخت Dragon Age 4

تمرکز BioWare روی ساخت Dragon Age 4

وی جی مگ: به دنبال عرضه ناموفق عنوان و مثمر ثمر واقع نشدن برنامه‌های پس از انتشار Bioware و EA، اکنون بسیاری از افراد اصلی تیم سازنده، پروژه را ترک کرده تا به پروژه‌های دیگر استودیو که مهم‌ترین آن نسخه چهارم Dragon Age است ملحق شوند تا تمامی تمرکز استودیو روی ساخت قرار بگیرد.

به گزارش وی جی مگ، در طول چند هفته گذشته سه عضو کلیدی تیم سازنده یعنی کارگردان آن جاناتان وارنر، تهیه‌کننده ارشد مایکل گمبل و تهیه‌کننده اجرایی مارک داراه تیم سازنده را ترک کردند. البته وارنر قرار است به پروژه بازگردد. اما تمرکز دو فرد نام‌برده شده دیگر روی ساخت Dragon Age 4 اختصاص یافته است. تغییری که انجام آن قابل پیش‌بینی به نظر می‌رسید. با این حال انتظار می‌رفت نیروهای بیشتری برای توسعه نسخه چهارم Dragon Age تزریق شود.

به گفته گمبل تولید توسط بن اروینگ یکی از تهیه‌کنندگان بازی و مدیر بخش سرویس آنلاین بازی یعنی چد رابرتسون ادامه پیدا می‌کند. سایر اعضای تیم سازنده نیز به پروژه‌های دیگر ملحق شده‌اند. همان‌طور که گفته شد بسیاری از تغییرات قابل انتظار بوده زیرا افرادی چون داراه تنها به این دلیل به پروژه اضافه شدند که بازی اصلی استودیو محسوب می‎‌شد و به تمام نیروهای استودیو تا زمان عرضه نیازمند بود.