اخبار بازی

حضور بازی Cyberpunk 2077 در کنفرانس مایکروسافت قطعی نیست

حضور بازی Cyberpunk 2077 در کنفرانس مایکروسافت قطعی نیست

وی جی مگ: مدت‌هاست که از معرفی Cyberpunk 2077 می‌گذرد با این حال هم‌چنان جزئیات مشخصی از بازی توسط سازنده لهستانی آن CD Projekt RED به اشتراک گذاشته نشده. بسیاری بر این باور هستند که E3 پیش‌رو بهترین زمان برای رونمایی از این اثر مورد انتظار بوده و گزارشات نیز به نوعی به حضور بازی Cyberpunk 2077 در کنفرانس مایکروسافت اشاره می‌کنند.

به گزارش وی جی مگ، این شرکت محبوب به تازگی به هنگام ارائه گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه ابتدایی سال مالی خود در Reddit مورد پرسش . هنگامی که در مورد نمایش بازی Cyberpunk 2077 سوال شد آن‌ها از پاسخ به این سوال خودداری کردند. هنگامی که از امکان حضور بازی Cyberpunk 2077 در کنفرانس مایکروسافت نیز سوال شد باز هم CD Projekt RED جواب مشخصی نداد و تقریبا ساکت باقی ماند.

در هر صورت می‌توان مطمئن بود CD Projekt RED در مراسم E3 2018 تریلر جدیدی از Cyberpunk 2077 را به نمایش خواهد گذاشت. زیرا حضور آن‌ها در این مراسم از مدت‌ها قبل تایید شده بوده و هم‌چنین گزارشات و فرضیات اخیر به این نکته اشاره می‌کنند که آن‌ها قرار است نمایشی یک ساعته از بازی در دست ساخت خود به اهالی رسانه نشان بدهند.

Gamingbolt