اخبار بازی

حضور 450 اتومبیل در بازی Forza Horizon 4

حضور 450 اتومبیل در بازی Forza Horizon 4

وی جی مگ: چیزی تا انتشار انحصاری جدید Xbox One باقی نمانده و اطلاعات لو رفته خبر از حضور 450 اتومبیل در بازی Forza Horizon 4 دارد. این اطلاعات در حال حاضر از منبعی غیررسمی لو رفته اما با توجه به اینکه سازندگان بازی در استودیو Playground Games هنوز واکنشی به آن نشان نداده‌اند، می‌توان انتظار داشت که نهایتا حقیقت داشته باشد.

به گزارش وی جی مگ، یکی از کاربرها بازی Forza Horizon 4 را از به صورت دیجیتالی پیش‌خرید کرده و بعد از دانلود فایل‌های موجود متوجه حضور فهرست اتومبیل‌های این انحصاری جدید Xbox One شده. در اینجا می‌توانید فهرست کامل 450 اتومبیل در بازی Forza Hoirzon 4 را مشاهده کنید که دسته‌ها و کلاس‌های مختلفی را شامل می‌شود و با توجه به آن می‌توان متوجه شد که این بازی از دید تنوع اتومبیل در سطح خوبی قرار دارد. البته باید به این مسئله توجه کرد که ممکن است فهرست نهایی اتومبیل‌های بازی Forza Horizon 4 در زمان انتشار با تغییراتی روبرو شود.

در حال حاضر اعلام شده که اطلاعات لو رفته مربوط به نسخه PC این عنوان است. بازی Forza Horizon 4 در تاریخ 2 اکتبر برای PC و Xbox One به صورت انحصاری عرضه می‌شود و ساخت آن را استودیو Playground Games برعهده دارد. استودیویی که در E3 2018 مشخص شد از این پس به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های مایکروسافت به کار خود ادامه می‌دهد.