اخبار بازی

خریداری سازندگان Gothic توسط THQ Nordic

خریداری سازندگان Gothic توسط THQ Nordic

: در فصل بهار همواره شاهد خریداری استودیوها و یا ادغام کمپانی‌ها با یکدیگر بوده و کمپانی THQ Nordic هم که در سال 2018 استودیوها و فرنچایزهای متعددی را خریداری کرده بود در جدیدترین اقدام خود استودیو Piranha Bytes را که به عنوان سازندگان Gothic شناخته می‌شوند خریداری کرد.

به گزارش وی جی مگ، Nordic روز گذشته خبر خریداری Piranha Bytes را به اشتراک گذاشت. استودیویی که به عنوان سازندگان Gothic شناخته شده و توسعه بازی‌های دیگری نظیر Risen و ELEX که مورد دوم توسط Nordic نیز نشر یافته را در کارنامه خود دارند. در بیانیه‌ای که در خصوص عملکرد تجاری و فروش منتشر شد گفته شد علیرغم تولید محصول جدیدی که Piranha Bytes در دست دارد اما استودیو هم‌چنان آزادی در نوآوری را حفظ کرده و به توسعه عناوینی که به واسطه آن شهرت دارند ادامه خواهند داد.

با این حال هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص مواردی که بتوان در آینده از این استودیو انتظار داشت در میان گذاشته نشد. خریداری Piranha Bytes باز هم بازی‌ها و عناوین بیشتری را به تعداد دارایی‌های Nordic اضافه می‌کند. به تازگی نیز متوجه شدیم این کمپانی به همراه توسعه‌دهنده مجموعه Metro یعنی 4A s در حال کار روی یک بازی جدید است و هم‌چنین توسعه 80 عنوان دیگر را نیز در دست دارد.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
amir.gholizade

با تشکر فراوان از اینکه جدید ترین اخبار ها رو سریع می گذارید

هومن

یادش بخیر گوتیک 3 رو خریدم اما نشد بازیش کنم. خیلی مزخرف بود