اخبار بازی

راه اندازی بخش HUB در سایت

HUB

بسیاری از کاربران هستند که خواندن سر تیتر یک خبر برای آنها کافیست و به دلیل نبود وقت کافی و یا هر دلیلی دیگر نمیخواهند یک خبر یا مطلب را تا انتها دنبال کنند. همچنین بعضی کاربران هستند که تیتر خوب خبر آنها را جذب کرده و به خواندن ادامه خبر تشویق می‌کند. GEM HUB جایی ست که می توانید تیتر اخبار و ارسالهای مهم سایتهای دیگر را در آن بخوانید و در صورت نیاز به آن سایت رجوع کرده و مطلب مورد نظر را کامل مطالعه نماید. این بخش در صفحه اصلی سایت در دسترس است. این بخش به مرور کامل تر خواهد شد و سایتهای بیستری در آن قرار خواهد گرفت.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • از این بخش خیلی خوشم اومد آقای قربانی. واقعا ایده ی بکری بود. به امید پیشرفت روز افزون گیم ایمگ 🙂

 • سلام
  این ایده خیلی الیه و نشون میده گیم ایمگ یه سایت چشم تنگ نیست و سعی خودشو میکنه تا با استفاده از تمامی سایت های ایرانی کمک شایانی به گیم دوستان بکنه
  ولی :
  “بسیاری از کاربران هستند که خواندن سر تیتر یک خبر برای آنها کافیست و به دلیل نبود وقت کافی و یا هر دلیلی دیگر نمیخواهند یک خبر یا مطلب را تا انتها دنبال کنند. همچنین بعضی کاربران هستند که تیتر خوب خبر آنها را جذب کرده و به خواندن ادامه خبر تشویق می‌کند”

  کاملا درست ولی شاید یکی همین نظر رو برای گیم ایمگ هم داشته باشه. کلا صفحه ی HUB رو Bookmark کنه که تیتر ها رو ببینه. کاش خود سایت گیم ایمگ رو هم اضافه کنید

 • گیم ایمگ همیشه نوآوری در خبررسانی داشته و این اقدام جدید باعث حرفه ای تر شدن فعالیت سایت می گردد.
  گیم ایمگ مجکریم :laugh:

 • ايول . اين خيلي عاليه . واقعا ايده ي بكري هست و اين نشون دهنده ي اينه كه گيم ايمگ خودخواه نيست و به بقيه ي سايتا اهميت ميده . نه اينكه مثل بعضي ها فقط از خودش تعريف كنه . عاليه . من از اونجا كه كم ميام نت ،‌فيد گيم ايمگ رو وارد موبايلم كردم و هر روز صبح بروز ميشه و اينطوري تيتر و مقدمه خبر هايي كه تو سايت قرار ميگيره رو ميتونم بخونم . يعني الان منم شدم جزو اون دسته كه معمولا تيتر خبر ها رو ميخونن . هر چند وقتي ميام نت كل سايت كامل چك ميكنم . به هرحال اين سرويس عاليه .