اخبار بازی

رضایت کارگردان Fallout 76 از عملکرد این بازی

رضایت کارگردان Fallout 76 از عملکرد این بازی

وی جی مگ: تاد هاوارد کارگردان Fallout 76 به تازگی در رویداد Bethesda Game Days حضور به عمل آورده و در خصوص تولید و مشکلات بازی نام‌برده صحبت‌هایی ارائه کرده است. به گفته هاوارد عملکرد Fallout 76 بسیار بسیار خوب بوده است.

به گزارش وی جی مگ، عنوان مذکور یکی از سخت‌ترین و پرحاشیه‌ترین دوران را در هنگام عرضه در نوامبر سال گذشته تجربه کرد. باگ‌ها و مشکلات پرتعداد، وعده‌های محقق نشده، شکایت‌ها و افت قابل توجه قیمت از جمله حواشی و مشکلاتی بود که کمپانی Bethesda در زمان عرضه بازی با آن‌ها مواجه شد. تهیه‌کننده اجرایی و کارگردان Fallout 76 و استودیو Bethesda Game Studios یعنی تاد هاوارد ضمن واکنش به این موضوعات اظهار کرد Fallout 76 با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و اکنون میلیون‌ها پلیر در حال تجربه آن هستند. تیم سازنده ایده‌های فراوانی برای بازی دارد و محتویات زیاد و مهیجی نیز در راه هستند. تیم سازنده برنامه زیادی دارد تا بازی را در سال‌های آینده هم پشتیبانی کند.

هاوارد در ادامه به عملکرد Fallout 76 پرداخت و اظهار کرد عملکرد آن بسیار بسیار خوب بوده است. به گفته کارگردان Bethesda Game Stud ساخت و توسعه این بازی یک تجربه و پروژه کاملا جدید برای تیم سازنده به شمار می‌رفته و به همین دلیل آن‌ها با مشکلات و موانع بسیاری مواجه می‌شدند که البته برخی از آن‌ها از انتظارشان سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر بودند. با این حال عرضه بازی تنها اول مسیر برای آن‌ها بوده و تیم توسعه‌دهنده اشتیاق زیادی برای ادامه راه بازی خود دارند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
احسان

???????????
فقط یه سوال
رو چه حسابی گفته میلیون ها نفر در حال تجربه بازی هستند؟
مطمئنم ما میلیون ها دیوانه نداریم

Ali Sepehr

نیاز به صحبت اضافه ایی نیست
فقط یک سوال میمونه
!?????? R u f kidding me

میثم قربانی

thats my q too