اخبار بازی E3 2018

ساختار شوت‌های بازی FIFA 19 تغییر کرده

ساختار شوت‌های بازی FIFA 19 تغییر کرده

وی جی مگ: شب گذشته کمپانی EA به صورت رسمی بازی FIFA 19 را معرفی کرد و نمایش اولیه آن را پشت سر گذاشت اما این به معنی پایان کار این شبیه‌ساز فوتبال نیست و در ادامه سازندگان آن با رسانه‌های مختلف صحبت کرده و توضیحاتی را درباره قابلیت‌های جدید این عنوان از جمله تغییرات ساختار شوت‌های بازی FIFA 19 ارائه کردند.

به گزارش وی جی مگ، اگر با نحوه شوت زدن در قسمت‌های قبلی عادت کرده‌اید و تصمیم به تغییر آن ندارید، جای نگرانی وجود ندارد. ساختار شوت‌های بازی FIFA 19 همچنان از حالت سنتی پشتیبانی می‌کند اما قابلیتی به آن اضافه شده که شاید مورد توجه گیمرهای حرفه‌ای قرار گیرد. این ساختار جدید در اصل نوعی ریسک/جایزه است که به شما اجازه می‌دهد با فشردن کلید دوباره شوت در زمان مناسب، بهترین حالت قدرت و دقت ضربه را به نمایش در آورید. در اصل گیمرهایی که از این حالت استفاده می‌کنند باید یکبار کلید اختصاص یافته به شوت را زده و در ادامه زمان مناسبی را برای ضربه دوم انتخاب کنند.

سازندگان بازی توضیح داده‌اند که چند روش برای نمایش این مشخصه به گیمر در بازی FIFA 19 طراحی شده. اگر قابلیت Trainer روشن باشد، نواری بالای سر بازیکن به نمایش در آمده و دو خط سفید رنگ از دو سمت آن حرکت می‌کنند. اگر زمانی که این دو خط به یکدیگر رسیدند، گیمر کلید شوت را برای بار دوم فشار دهد، شوتی با بهترین میزان قدرت و دقت را صورت می‌دهد. اما اگر Trainer خاموش باشد این قابلیت با مثلثی که بالای سر بازیکن است و نشان از انتخاب او دارد به نمایش در می‌آید. اگر مثلث به رنگ سبز درآید به معنی ضربه خوب و اگر قرمز شود یعنی دو خط فرضی سفید رنگ به یکدیگر نزدیک نبوده‌اند. در ادامه می‌توانید تصویری کوچک از این قابلیت را مشاهده کنید. بازی FIFA 19 در تاریخ 28 سپتامبر برای پلتفرم‌های مختلف منتشر می‌شود.