اخبار بازی

ساختار Loot Box در بازی FIFA 19 تغییر می‌کند

ساختار Loot Box در بازی FIFA 19 تغییر می‌کند

وی جی مگ: بازی Star Wars Battlefront 2 یکی از عناوینی بود که باعث شد جنجال‌های پیرامون Loot Box به اوج خود برسد. اما این بازی شرکت EA نبود که از چنین شیوه کسب درآمدی استفاده می‌کرد. عناوین EA Sports به ویژه FIFA سال‌هاست که در بخش Ultimate Team از شیوه پرداخت مشابه‌ای استفاده می‌کند. اما ظاهرا قرار است ساختار Loot Box در بازی FIFA 19 تغییر کند.

به گزارش وی جی مگ، از امسال شرکت EA در عناوین EA Sports شانس مربوط به هر بسته را در بخش Ultimate Team در کنار آن مشخص می‌کند. این تغییر FIFA 19 و Madden NFL 19 را تحت تاثیر قرار می‌دهد و به نظر می‌رسد EA قصد دارد تا بدین واسطه شفافیت بیشتری به شیوه کسب درآمد خود بدهد. البته نباید انتظار داشت این شیوه به این زودی‌ها به طور کامل کنار گذاشته شود.

آقای COO Daryl معاون رئیس EA Sports در صحبت با GamesIndustry.biz گفت «شیوه کسب درآمد ما بسیار پایدار است. او ادامه داد که جنجال‌های به پا شده پیرامون Battlefront 2 باعث تغییر ما شده است. در هر راهی که شما باید حرفی را یک گیمر و یا از جامعه صنعت ویدئوگیم شنیده و خود را با آن وفق دهید.» در نتیجه می‌توان اظهار کرد تغییرات ساختاری به وجود آمده در نتیجه بازخوردهای صورت گرفته توسط گیمرها است.