اخبار بازی

ساخت سریال تلویزیونی Halo آغاز شد

ساخت سریال تلویزیونی Halo آغاز شد

وی جی مگ: مدت‌هاست ساخت سریال تلویزیونی Halo در دستور کار بوده و سازندگان آن وعده‌ داده‌اند طرفداران این سری علمی تخیلی به صورت تمام و کمال آن را دوست خواهند داشت. اما بسیاری مایل هستند بدانند چه اتفاقی برای پروژه این سریال افتاده است. خوشبختانه سرانجام جزئیات رسمی به اشتراک گذاشته شده است.

به گزارش وی جی مگ، فرنچایز Halo سرانجام راه خود را به تلویویزن باز خواهد کرد. این مجموعه به صورت یک سریال لایواکشن دنبال شده و وظیفه نگارش فیلم‌نامه آن برعهده Kyle Killen بوده است. آقای Rupert Wyatt کارگردان فیلم Rise of the Planet of the Apes هم وظیفه کارگردانی چند اپیزود و هم تهیه‌کنندگی اجرایی آن را برعهده دارد.

مدیر شبکه Showtime آقای David Nevins در خصوص سریال تلویزیونی Halo در مصاحبه با Hollywood Reporter گفت «سریال Halo جاه‌طلبانه‌ترین سریال ما بوده و انتظار داریم تا طرفداران آن که سال‌هاست منتظر این سریال هستند به صورت کامل از آن استقبال کنند. در تاریخ سریال‌های تلویزیونی تاکنون چندان سریال‌های عملی‌تخیلی درجه یک وجود نداشته است. فیلم‌نامه‌ای که Kyle Killen برای این سریال نوشته هیجان‌انگیز و بسیار وسیع بوده و Rupert Wyatt نیز کارگردانی است که می‌تواند جهان Halo را به زیبایی به تصویر بکشد. دید سازندگان این مجموعه به‌گونه‌ای است که هواداران این IP مایکروسافت از دیدن شخصیت‌های پیچیده و دنیای منحصر به فرد آن شگفت‌زده شوند و این سریال باعث غرور آن‌ها خواهد شد.»

لازم به ذکر است قرار است یک سریال 10 قسمتی دیگر نیز از سری Halo توسط کمپانی شخص استیون اسپیلبرگ تولید شود و فرآیند ساخت آن نیز از سال آینده آغاز می‌شود.