شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > سرورهای بازی Gravity Rush 2 خاموش شد
اخبار بازی

سرورهای بازی Gravity Rush 2 خاموش شد

سرورهای بازی Gravity Rush 2 خاموش شد

: حدود یک ماه پیش استودیوی SIE Japan اعلام کرد که سرورهای Gravity Rush 2 خاموش خواهند شد. سرورهای بعد از مدتی  در ماه جوئن خاموش شدند ولی تعدادی از طرفداران این ، کمپینی راه انداختند تا از این اتفاق جلوگیری کنند و به طرز شگفت‌انگیزی این کار آن‌ها جواب داد ولی برای یک مدت کوتاه. متاسفانه چندهفته قبل بدون در نظر گرفتن درخواست کاربران اعلام شد که سرورهای به زودی خاموش خواهند شد وبالاخره این اتفاق افتاد و طرفداران این 6 ماه این سرورها را سرپا نگه داشتند.

به گزارش ، مدتی بعد از این اتقاق، طرفداران ناراحت شدند چرا که خاموش شدن سرورها بدین معنی است که همه چالش‌ها، عکس‌ها، جایزه‌ها و محتواهای دیگر را برای همیشه از دست می‌دهند. Leaderboardهای به تاریخ پیوسته‌اند و دیگر نمی‌توان با سایر پلیرها به رقابت پرداخت و Treasure Hunt نیز دیگر در دسترس نیست.

این را باید بدانید که اگر علاقه‌مند به هستید، این هنوز قابل است و تمام تروفی‌های را بدون کردن بخش Multiplayer، می‌توانید باز کنید. متاسفانه لباس‌ها و آیتم‌های ویژه از این به بعد قابل استفاده نیستند.

زمان سرورها به پایان رسیده و گیمرها امیدوارند تا ناشر و توسعه دنده ، راه حلی برای خواسته‌های آن‌ها ارائه دهند تا این آیتم‌ها با یک آپدیت دوباره در دسترس قرار بگیرند. هنوز خبری رسمی از سوی SIE Japan Studio در مورد این آپدیت به گوش نرسیده.

اگر منطقی به این قضه نگاه کنیم متوجه می‌شویم خاموش کردن سرورها کار درستی است چرا که زیاد از قابلیت‌های آنلاین این استفاده نمی‌شد ولی خاموش کردن سرورها به این سرعت و بعد از درخواست زیاد کاربران کار درستی به نظر نمی‌آید.

یک اکشن ماجراجویی نقش آفرینی است که متای 80 را دریافت کرده و در سال 2017 به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر شد.

از به اشتراک بگذارید :))