اخبار بازی

سونی پول خریداران نارضی WWE2K20 را باز میگرداند

سونی پول خریداران نارضی WWE2K20 را باز میگرداند

گویا بعد از اتفاقاتی که بعد از عرضه بازی افتاده و ایرادات بسیاری که این بایز دارد سونی پول خریداران نارضی WWE20 را باز میگرداند. بعد از عرضه بازی WWE20 مشخص شد که این بازی اصلا آماده عرضه نبوده و ایرادات گرافیگی و باگهای برنامه نویسی بسیاری در آن وجود دارد. همچنین ایرادات فنی بسیاری از جمله سیو نشدن بازی نیز در آن دیده شده است.

وی جی مگ:

سیل عظیمی از انتقادات و ویدئو هایی از بازی WWE20 در توییتر و یوتیوب از باگهای این بازی منتشر شده. از همین رو سونی تصمیم گرفته تا کاربرانی که از خرید این بازی پشیمان و ناراحت هستند را راضی نگه دارد. و قرا است تمامی کسانی که این بازی را خریداری کرده اند در صورتی که بتوانند دلالی قانع کننده ای از ایرادهای این بازی که با آن مواجه شده اند را به سونی ارائه دهند میتوانند وجه خود را در کیف پول خود داشته باشند. این شواهد شامل تصاویر و یا ویدئو ها و یا باگ هایی بازی ست که در حین بازی با آنها برخورد می کنند و میتوانند آنها را رکورد کنند.

این بازگرداندن وجه بازی شامل قوانین مرجوعی 14 روزه سونی میشود. کسانی که از خرید خود راضی نیستند می توانند با ارائه مدارک که البته کار سختی هم نیست وجه بازی خود را دریافت کنند. این پروسه را میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا چت سونی انجام دهید.

در همین رابطه روابط عمومی نیز روز جمعه در خبر اعلام کرده است که ما بسیار از اتفاقات پیش آمده متاسفیم و مشکلات این بازی را از نزدیک دنبال میکنیم و سعی خواهیم کرد تا با عرضه یک پچ تا دو هفته آینده این مشکلات را برطرف کنیم.

به نظر شما اتفاقات این بازی یک تبلیغ از پیش برنامه ریزی شده نبود؟ با چه ترفندی میتوان یک بازی را تا این حد در فضای اجتماعی بولد کرد؟

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

آقا میثم یه سوالی برام پیش اومده. با توجه به عرضه PS5 تو تابستون اگه یه درصد احتمال داشته باشه که سونی اعلام کنه PS5 قابلیت بکوراد داشته باشه(که احتمالش پایینه انقدر زود بگه) ممکنه قیمت بازی های این نسل تغییری بکنه؟ قاعدتا باید افزایش داشته باشه

میثم قربانی

نه نغییری نخواهد داشت.