اخبار بازی

شواهدی جدید از عرضه Ghost of Tsushima در سال 2020

شواهدی جدید از عرضه Ghost of Tsushima در سال 2020

وی جی مگ: سونی برای به پایان رساندن این نسل از کنسول‌های خانگی تمام تمرکز خود را روی سه بازی The Last of Us Part 2، Death Stranding و البته قرار داده. آثاری که هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارند اما آخرین اطلاعات به دست آمده شاید نشان از عرضه در سال 2020 داشته باشد.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات به دست آمده توسط وبسایت Gamasutra نشان می‌دهد که به تازگی استودیو آگهی استخدامی را منتشر کرده وبه دنبال جذب نیروهای جدیدی در زمینه روایت داستانی برای ساخته خود است. با توجه به اینکه معمولا پرداخت داستانی از دید فرایند ساخت در بخش‌های انتهایی قرار نمی‌گیرد، همین موضوع شاید نشان دهد که ساخت این بازی انحصاری هنوز به مراحل نهایی نزدیک نشده و احتمالا باید شاهد عرضه در سال 2020 باشیم.

در این میان تنها نکته قابل توجه این است که برای این آگهی استخدام به این موضوع اشاره شده که باید فعالیت‌های موجود باید در بازه زمانی کوتاهی انجام شود. برخی کارشناس‌ها اعتقاد دارند که این موضوع شاید نشان دهنده عرضه Ghost of Tsushima در ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی داشته باشد.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))
محمد طالبیان

محمد طالبیان

مدیر و سردبیر وبسایت VGMAG

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

با این شرایط میشه نتیجه گرفت که به احتمال زیاد dreams تو تابستون و last of us part ii آخر سال منتشر بشه . مگه اینکه اتفاقاتی بیفته چون ۱۶ آپریل early access بازی dreams منتشر میشه.