شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > صدرنشینی بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در بریتانیا همچنان ادامه دارد
صدرنشینی بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در بریتانیا همچنان ادامه دارد
اخبار بازی

صدرنشینی بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در بریتانیا همچنان ادامه دارد

وی جی مگ: به مدت پنجمین هفته متوالی صدرنشینی بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در بریتانیا باز هم ادامه پیدا کرد. پس از گذشت یک سال از عرضه ابتدایی برای بازی PS4، این اثر برای پلتفرم‌های XBOX ONE، Nintendo Switch و PC نیز انتشار یافت و از آن زمان تاکنون هیچ بازی دیگر نتوانسته Crash Bandicoot N.Sane Trilogy را از رتبه نخست پایین بیاورد.

به گزارش وی جی مگ، بازی LEGO The Incredibles به مدت سومین هفته متوالی در رتبه دوم قرار گرفت. به دنبال آن بازی The Crew 2 با افزایش فروش 34 درصدی خود نسبت به هفته گذشته 5 رتبه بالا آمد و در جایگاه سوم قرار گرفت. اثر انحصاری کنسول PS4 یعنی God of War هم هم‌چنان به فروش مطلوب خود ادامه داد و این هفته رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. نکته قابل توجه بازگشت GTA 5 به ده بازی پرفروش بوده و در مکان هفتم قرار گرفته است. ده بازی نخست لیست را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

  1. Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy
  2. LEGO The Incredibles
  3. The Crew 2
  4. God of War
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Call of Duty: WWII
  7. Grand Theft Auto 5
  8. Sonic Mania Plus
  9. Jurassic World Evolution
  10. Mario Tennis Aces
صدرنشینی بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در بریتانیا همچنان ادامه دارد
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات