اخبار بازی

صدرنشینی Days Gone در بازار بریتانیا

صدرنشینی Days Gone در بازار بریتانیا

وی جی مگ: با وجود عرضه همزمان با اما باز هم انحصاری جدید سونی توانست در رتبه اول بازار بریتانیا قرار گیرد. این هفته در شرایطی شاهد صدرنشینی هستیم که این اثر نه تنها یک بازی انحصاری است بلکه همزمان با اثری پرفروش روانه بازار شده و به موفقیت دست پیدا کرده.

به گزارش وی جی مگ، آمارهای به دست آمده نشان می‌دهد که این هفته صدرنشینی Days Gone در شرایطی رقم خورده که این اثر نسبت به هفته اول God of War، دیگر انحصاری چیزی حدود 27 درصد کمتر فروش داشته که با توجه به جدید بودن IP نکته عجیبی نیست.

در مقابل اما توانسته رتبه دوم را به خود اختصاص دهد اما این اثر نسبت به Mortal Kombat X با کاهش فروش 43.6 درصدی در هفته اول عرضه مواجه شده. نکته‌ای که باید در این میان به آن توجه کرد رشد فروش دیجیتال بازی‌هاست که در این رده‌بندی لحاظ نمی‌شود.

نهایتا باید به World War Z نیز اشاره کرد که هرچند هفته‌های اخیر وضعیت خوبی داشت اما اینبار به رتبه دهم سقوط کرده. در ادامه می‌توانید جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته بریتانیا را مشاهده کنید:

  1. FIFA 19
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Tom Clancy’s The Division 2
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. Sekiro: Shadows Die Twice
  6. Foriza Horizon 4
  7. New Super Mario Bros. U Deluxe
  8. World War Z
محمد طالبیان

محمد طالبیان

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Mahdi_SVi

به نظرم بازار بریتانیا اصلا نباید ملاک خرید یک بازی قرار بگیره??? کلا یه مسیری رو خیلی مستقیم و نرمال حرکت میکنه هر چی جدید میاد اول میشه? سه تا بازی جدید بیاد سه تاشون میشن اول دوم سوم?? امان از دست این نسل جدید همینائن ک میخرن اینا رو پر رو میکنن ک فلان ناشر میاد میگه نه اقا نمرات و انقادات اصلا برای ما مهم نیست ما از فروش بازیمون راضی ایم اخه این حرفه؟ ما تو psn هستیم دیگ داریم می بینیم هرررر چی نوجوون 15 16 ساله س رفته black ops 4 خریده تقصیری ندارنا اینا… Read more »

Daniyal Bleszinski

“امان از دست این نسل جدید”

بابا لااقل بذارید یه ذره سنتون بره بالا بعد ادای پیرمردها رو دربیارید!!!

Mahdi_SVi

منطقی بحث کنیم

چرا احساسات رو باعث مکنین؟

Daniyal Bleszinski

منطقی بحث کنیم عزیزم :-*