اخبار بازی

علاقه کارگردان Mortal Kombat 11 به ساخت بازی مبارزه‌ای Marvel vs DC

علاقه کارگردان Mortal Kombat 11 به ساخت بازی مبارزه‌ای Marvel vs. DC

وی جی مگ: اد بون از NetherRealm علاوه‌بر خلق مجموعه Mortal Kombat وظیفه کارگردانی دو قسمت از فایتینگ Injustice را برعهده داشته است. این کارگردان هم‌چنین صحبت‌هایی با Marvel برای ساخت داشته و از آن جالب‌تر ایده و علاقه برای ساخت مبارزه‌ای Marvel vs DC است.

به گزارش وی جی مگ، اد بون به تازگی در جلسه پرسش و پاسخ سریعی که با گیم اینفورمر داشته به سوالات متعددی که عمدتا به Mortal Kombat 11 اختصاص پیدا می‌کرد پاسخ داده است. با این حال سوالات به موضوعات متفاوت دیگری هم کشیده شد که طی آن از بون پرسیده شد آیا تاکنون مکالمه‌ای با Marvel برای توسعه برای آن‌ها داشته است. بون در حالی که با اشتیاق این موضوع را تایید کرد اما گفت که نباید در این مورد حرفی بزند.

در ادامه پرسش‌های گیم‌اینفورمر پیرامون این موضوع که آیا اد بون برای ساخت یک فایتینگ برای Marvel مشتاق است کارگردان Mortal Kombat 11 تویضح داد «بله بسیار برای انجام آن علاقه‌مند هستم. ساخت مبارزه‌ای Marvel vs DC هم بهترین و جذاب‌ترین گزینه محسوب می‌شود.»

Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 98) منتشر می‎‌شود. Switch، ، PS4 و PC پلتفرم‌های مقصد به شمار می‌آیند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
m

حاجی اول یه دو تا نسخه مشتی مارول بزن بعد قاطیش کن

دوباره گند کمبت دی سی نشه