اخبار بازی

فردا بازی Titanfall 3 معرفی می‌شود

فردا بازی Titanfall 3 معرفی می‌شود

وی جی مگ: حساب کاربری رسمی بازی Titanfall در اینستاگرام ویدئویی عجیبی را منتشر کرده و زیر آن تاریخ 5.26.18 را نوشته که نشان می‌دهد فردا خبری از این مجموعه منتشر خواهد شد. با توجه به این ویدئو می‌توان نتیجه گرفت که فردا بازی Titanfall 3 معرفی می‌شود. نکته جالب توجه این است که انیماتور اصلی بازی نیز به دنبال اشتراک‌گذاری این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی است.

به گزارش وی جی مگ، هرچند بازی Titanfall 2 نتوانست انتظارات موجود در بخش مالی را برآورده کند و با قرار گرفتن در میان Call of Duty و Battlefield فروش ناامیدکننده‌ای را تجربه کرد اما تقریبا اکثر مخاطب‌هایی که آن را تجربه کردند، از کیفیت بالای این بازی رضایت داشتند. حالا باید دید که EA چه برنامه‌ای برای عرضه بازی Titanfall 3 دارد. آنها امسال Battlefield 5 را نیز برای انتشار در اکتبر آماده می‌کنند و انتشار یک شوتر دیگر می‌تواند روی جنبه‌های اقتصادی هر کدام از آنها تاثیر منفی داشته باشد.

در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که Titanfall 2 به عنوان آخرین ساخته استودیو Respawn در سال 2016 برای PC، PS4‌ و Xbox One منتشر شد و هنوز هم به عنوان یکی از بهترین شوترهای نسل جاری کنسول‌های خانگی شناخته می‌شود. اثری که نظر می‌رسد قسمت بعدی آن در حال ساخت است.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • چرا یهویی؟!! اونوقت نمی‌شد اینو چند روز بعد تو کنفرانس مضخرفشون معرفی کنن که یکم از مضخرفیش کم‌تر بشه؟!!
  امسال هم دوباره میان میندازنش وسط بتل و کالاف، بازی رو نابود می‌کنن میره پی کارش.

  • کاملا موافقم
   شماره دومش هم همین مشکل رو خورد و اشتباه تو تاریخ عرضه نابودش کرد. بازی به اون خوبی و قدرت نابود شد.
   برای این باید بیشتر دقت کنن.

 • من هنوز که هنوز دیسک تایتان فالو دارم و انلاین بازی میکنم
  با اینکه تعداد کاربراش کم شده ولی این بازی خداستتتتتتتتتت
  به معنای واقعی عالیه
  من خودم با انلاین بتل فیلدو و کالاف زیاد حال نمیکنم…ولی تایتان فال اصن یه چیز دیگست