اخبار بازی

فروش یک میلیون نسخه‌ای بازی Detroit Become Human در دو هفته

فروش یک میلیون نسخه‌ای بازی Detroit Become Human

وی جی مگ: استودیوی Quantic Dream اعلام که بازی Detroit Become Human به فروش یک میلیونی در دو هفته دست یافت که رکورد بازی قبلی آن ها Heavy Rain  را شکست. چرا که بازی Heavy Rain در مدت زمان 5 هفته به این مقدار فروش رسید.

به گزارش وی جی مگ، این فروش واقعا تاثیر گذار است چرا که اتهاماتی در مورد رفتارهای ناشایست در محل کار زده می شد. با این حال این اتهامات باعث نشد که  این اثر به فروشی خوبی دست پیدا نکند.

ما حرف هایی در مورد بازی Detroit Become Human داریم که در ادامه می توانید بخوانید :

بعضی از بازی‌ها به ما اجازه می‌دهند تا از واقعیت فرار کنیم و بعضی از بازی‌ها ما را مجبور می کنند که نگاه عمیقی به آن بیاندازیم. بازی Detroit Become Human از جمله بازی‌هایی است که مرز بین سرگرمی و واقعیت را به هم نزدیک می کند. موضوعاتی که پوشش می دهد بسیار واقعی است و به ما چشم انداز منحصر به فردی از مشکلات زندگی اجتماعی نشان می‌دهد که شاید هیچ وقت چنین چیزی را مشاهده نکرده باشیم. مهم نیست شما کی هستید، مهم نیست شما از چه نژادی هستید یا چه جنسیتی دارید، یا چه وابستگی سیاسی دارید یا چه سنی دارید و یا وضعیت اقتصادی شما چگونه است.شما می توانید در بازی Detroit Become Human  چیزهایی پیدا کنید که با شما مخالفت کند. Detroit بازی راحتی نیست. بیشتر تصمیم ها بسیار مشکل هستند که به راحتی نمی توان انتخاب کرد و هیچ کار واقعا درستی نیست که بتوان پاسخ داد که کدام تصمیم واقعا درست است. این بازی به ما هشدار می‌دهد تا اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم. تصمیمات من به داستان شکل داد و داستان من را شخصی‌سازی کرد و به من اجازه داد تا آن تصمیمات را در روش‌های منحصر به‌ فرد زیادی  ببینم. حتی به عنوان انسان که در دنیای واقعی انسان هستیم ما همیشه در حال تبدیل شدن به انسان هستیم یعنی رو به تکامل هستیم و مهم نیست که چه راهی را پیش می گیرید، بازی Detroit Become human داستان زندگی ماست.