شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش 450 هزار نسخه‌ای بازی Vampyr در ماه اول انتشار
فروش 450 هزار نسخه‌ای بازی Vampyr
اخبار بازی

فروش 450 هزار نسخه‌ای بازی Vampyr در ماه اول انتشار

وی جی مگ: بازی شرکت Dontnod Entertainment که به تازگی منتشر شده توانسته عملکرد خوبی را از خود به نمایش در آورده و اعلام شده فروش 450 هزار نسخه‌ای بازی Vampyr در هر سه پلتفرم اصلی صورت گرفته. این آمار توسط خود Dontnod Entertainment منتشر شده است.

به گزار وی جی مگ، مدیر استودیوی Dontnod یعنی  Oskar Guilbert در مورد خوشنودی خود از فروش این بازی صحبت کرده. «ما به فروش این بازی افتخار می‌کنیم چراکه از زمان انتشار این بازی، پلیر‌‌های زیادی، این بازی را انجام داده‌اند. ما از این موفقیت تجاری، در عناوین دیگر استفاده خواهیم کرد».

شاید این مقدار فروش در مقایسه با عناوین دیگر خوب به نظر نرسد، ولی شروع خوبی برای بازی Vampyr است. این بازی، سومین بازی این استودیو است. Remember me و Life is Strange عناوین دیگر این استودیو است.با این اوصاف می‌توان گفت که آن‌ها به موفقیت نسبتا خوبی دست یافته‌اند و می‌توانند در آینده بازی‌های بهتری بسازند. به گفته Dontnod آن‌ها به بازی Vampyr به چشم یک عنوان AA نگاه می‌کنند و انتظاری در حد یک بازی AAA از این بازی نداشته‌اند.

بازی Vampyr هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one در دسترس است در زمان عرضه توانسته عملکرد مناسبی را از دید منتقد‌ها صورت دهد.

فروش 450 هزار نسخه‌ای بازی Vampyr در ماه اول انتشار
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات