اخبار بازی

فروش Superhot VR از 800 هزار نسخه گذشت

فروش Superhot VR از 800 هزار نسخه گذشت

وی جی مگ: استودیو Team بدون هیچ‌ پیش‌زمینه‌ای بازی خود یعنی Superhot را منتشر کرد و توانست به سرعت موفقیت را تجربه کند. اثری که نهایتا به واسطه ساختار جالب خود به واقعیت مجازی نیز راه پیدا کرد و حالا سازندگانش اعلام کرده‌اند که فروش از 800 هزار نسخه گذشته.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که معمولا بازی‌های واقعیت مجازی به واسطه کوچک‌تر بودن بازار موفقیت کمتری را نسبت به آثار معمولی به دست می‌آورند که اما فروش به قدری خوب بوده که کالوم آندرورد کارگردان این اثر اعلام کرده که نسخه واقعیت مجازی ساخته آنها از دید فروش وضعیت بهتری را نسبت به نسخه معمولی تجربه کرده.

بازی در حال حاضر برای و در دسترس است و توضیحات آندرورد نشان می‌دهد که احتمالا در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم شاهد معرفی نسخه جدید آن باشیم. در سال 2017 استودیو Team بسته اضافه‌شونده مستقل Mind Control Delete را برای بازی خود معرفی کرد که تغییراتی را در گیم‌پلی ایجاد کرده و این اثر را با نکاتی از ژانر Roguelike همراه کرده.

این بسته اضافه‌شونده مستقل در حال حاضر به صورت Early Access در Steam موجود است و همچنان به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن منتشر می‌شود.