اخبار بازی

فروش Superhot VR از 800 هزار نسخه گذشت

فروش Superhot VR از 800 هزار نسخه گذشت

وی جی مگ: Superhot Team بدون هیچ‌ پیش‌زمینه‌ای بازی خود یعنی Superhot را منتشر کرد و توانست به سرعت موفقیت را تجربه کند. اثری که نهایتا به واسطه ساختار جالب خود به نیز راه پیدا کرد و حالا سازندگانش اعلام کرده‌اند که فروش Superhot VR از 800 هزار نسخه گذشته.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که معمولا بازی‌های به واسطه کوچک‌تر بودن بازار موفقیت کمتری را نسبت به آثار معمولی به دست می‌آورند که اما فروش Superhot VR به قدری خوب بوده که کالوم آندرورد کارگردان این اثر اعلام کرده که نسخه ساخته آنها از دید فروش وضعیت بهتری را نسبت به نسخه معمولی Superhot تجربه کرده.

بازی Superhot VR در حال حاضر برای PC و در دسترس است و توضیحات آندرورد نشان می‌دهد که احتمالا در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم شاهد معرفی نسخه آن باشیم. در سال 2017 Superhot Team بسته اضافه‌شونده مستقل Mind Control Delete را برای بازی خود معرفی کرد که تغییراتی را در ایجاد کرده و این اثر را با نکاتی از ژانر Roguelike همراه کرده.

این بسته اضافه‌شونده مستقل در حال حاضر به صورت Early Access در Steam موجود است و همچنان به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن منتشر می‌شود.