اخبار بازی

فعلا خبری از نقشه جدید برای Fortnite نیست

فعلا خبری از نقشه جدید برای Fortnite نیست

وی جی مگ: ظاهرا فعلا ی از نقشه جدید برای Fortnite نیست. به مانند رقیب خود PUBG، حالت  عنوان  تنها با یک نقشه عرضه شد و از آن زمان تاکنون استودیو سازنده این بازی یعنی Epic Games به صورت مداوم مشغول کار بوده و با اضافه کردن موارد و نکات جدید به آن و اعمال تغییرات مختلف، سعی داشته تا جذابیت نقشه بازی را حفظ کند. برخلاف PUBG به نظر می‌رسد تیم سازنده قصد ندارد فعلا نقشه جدید برای  عرضه کند.

به گزارش وی جی مگ، Eric Williamson طراح اصلی بازی در مصاحبه با IGN اظهار کرد شرکت Epic تمرکز خود را روی همین یک نقشه بازی گذاشته تا آن را تازه و جذاب نگه دارد و انتشار نقشه جدید در اولویت تیم سازنده قرار ندارد. «ما به تازگی در میان تیم استودیو خود در رابطه با این موضوع صحبت کردیم. اخیرا به‌روزرسانی بزرگی برای نقشه بازی خود عرضه کردیم و در پروسه آماده‌کردن آن مواردی را فرا گرفتیم.»

«فعلا ضرورتی وجود ندارد تا نقشه جدیدی را برای Fortnite منتشر کنیم. این موضوع هم‌اکنون در اولویت ما قرار ندارد. در حالی که ادامه تکامل نقشه فعلی بازی و مفرح نگه‌داشتن آن امری است که برای آن هیجان زیادی داریم. پس منتظر باشید. ما ایده‌های جذابی را در ذهن خود داریم.»

منبع: Gamingbolt.com