اخبار بازی

لانچ تایتل های Xbox One & PS4 به نفع نینتندو هم هست

لانچ تایتل های Xbox One & PS4 به نفع نینتندو هم هست 4

در مراسم گزارش مالی این شرکت آقای Iwata اظهار داشت:
دیگر شرکت ها کنسول خود را در آخر سال جاری عرضه خواهند کرد،  اما نظر من اینست که آنها بر بازار گیمر های حرفه ای و با مهارت تمرکز کرده اند. با توجه به این گفته گرچه بازار رقابت ها به دلیل عرضه نسل جدید کنسول ها داغ می شود، جنگ بازی های کنسولی آغاز می شود.
بازی هایی که در پایان سال جاری ما برای عرضه خواهیم داشت عبارت اند از:’ Super Mario 3D World,’ ‘Wii Party U,’ ‘Mario & Sonic و Wii Fit U و ‘Wii Sports Club . همه ی این بازی ها خانواده ها را به سمت خود جذب می کنند. هدف ما کسانی هستند که Wii را خریداری کرده اند و از داشتن Wii U و انجام بازی های آن لذت می برند. این موضوع به روشنی متفاوت از سیاسیت های دیگر شرکت هاست. در نتیجه، ما به دنبال گیمر هایی هستیم که به این بخش از صنعت بازی و سبک علاقه دارند. من فکر می کنم عرضه بازی های دو کنسول دیگرنسل بعد به نفع ما هم هست، زیرا آنها به طور کلی انرژی جدیدی را به صنعت گیم وارد می کنند.
در حالی که در کریسمس امسال غوغای خاصی در صنعت گیم خواهد بود، ولی به عقیده edge و eurogamer کنسول wii u بهترین انتخاب است، مدیر نینتندو به نوعی  اشاره می کند که آنها هم در هدف جذب بازار گیمرهای حرفه ای در سال آینده در کنار نسل بعد هستند.

محمد سلیمی

محمد سلیمی

گیمر و منتقد بازی-عکاس,فیلم بردار و تدوینگر