اخبار بازی

مارول به دنبال ساخت دنیای خود در بازی‌های ویدئویی

مارول به دنبال ساخت دنیای خود در بازی‌های ویدئویی

: به نظر می‌رسد شرکت مارول به دنبال ساخت دنیای خود در ‌های ویدئویی باشد و این نکته با عنوان در دست ساخت انحصاری کنسول PS4 یعنی Spider-Man نیز نشان داده شده است که ظاهرا خود بخشی از یک و دنیای بزرگ‌‎تر است. مارول نیز پیش از این اعتراف کرده است که چنین ایده‌ای را در سر دارد. اما آن‌ها هم‌چنین تایید کرده‌اند که می‌خواهند قبل از وارد کردن شخصیت‌های مختلف خود به ‌های یکدیگر، روی شخصی هر کدام از ‌آن‌ها تمرکز کنند.

به گزارش وی جی مگ، Creative Director بخش Marvel Games یعنی آقای Bill Rosemann در مصاحبه با The Telegraph در این خصوص گفت «صحنه‌ای در انتهای فیلم Iron Man مربوط به Nick Fury وجود دارد اما آیا کسی فکرش را می‌کرد که چنین صحنه‌ای در The به اوج خود برسد؟ یا در Infinity War؟ این مورد در ابتدا تنها یک رویا بود.

قصد اولیه بدین شکل صورت گرفت که باید بهترین فیلم Iron Man تولید شود. اکنون نیز این مسئله اگرچه به اندازه کافی سخت است اما باز هم رویکرد ما به همین شکل است. باید بهترین  Spider-Man توسعه داده شود. ترتیب بقیه موارد خود به خود داده خواهد شد. چرا که کسی از این که آینده چه مواردی را در بر خواهد داشت ندارد. ما تنها می‌خواهیم مطمئن شویم که هر کدام از ‌های جداگانه ما عالی خواهند بود. ما نمی‌خواهیم مخاطبین را محدود کنیم و می‌خواهیم تا جایی که ممکن است به آن‌ها آزادی بدهیم.»

ساخت دنیاهای مختلف در ‌های ویدئویی ایده‌ای است که در صنعت ویدئوگیم چندان به آن توجه نشده و تنها دو شرکت Nintendo و Ubisoft چنین طرحی را مورد آزمایش قرار دادند. اما مارول می‌تواند به همان شکلی که دنیای خود را در آثار سینمایی پیاده کرد به همان طریق نیز در  ‌ها دنبال کند.

منبع: Gamingbolt.com