اخبار بازی

مبارزه با 100 هزار دشمن در بازی Serious Sam 4

مبارزه با 100 هزار دشمن در بازی Serious Sam 4

وی جی مگ: بازی Serious Sam 4 پیش از شروع E3 2018 برای اولین‌بار معرفی شد و در جریان این نمایشگاه به صورت کامل رونمایی شد اما حالا اطلاعاتی به دست آمده که نشان می‌دهد چرا این بازی همچون نامش در سیاره‌ای خفن دنبال می‌شود. اطلاعات منتشر شده نشان از این دارد که گیمر می‌تواند مبارزه با 100 هزار دشمن در بازی Serious Sam 4 Planet Badass در هر صحنه تجربه کند.

به گزارش وی جی مگ، کرک مک‌کیند یکی از اعضای تحریریه وبسایت VG247 موفق شده بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی Serious Sam 4 Planet Badass را پشت درهای بسته در E3 2018 تماشا کنید و متوجه شده که در برخی صحنه‌های بازی 100 هزار دشمن به صورت همزمان حضور دارند. حالا گیمرها دست به مقایسه زده و گفته‌اند که تنها در حالت تغییر یافته مجموعه Total War می‌توان چنین تعداد دشمنی را در یک صحنه قرار داد. نکته قابل توجه این است که گیمر می‌تواند تمامی این دشمن‌ها را همچون نسخه‌های کلاسیک این مجموعه از پا در آورد.
در حال حاضر بازی Serious Sam 4 Planet Badass تنها برای PC مراحل توسعه خود را پشت سر می‌گذارد و فعلا خبری از نسخه کنسولی آن نیست. بازی که توسط تعدادی از بازیساز‌های قدیمی صنعت بازی در استودیو Croteam توسعه پیدا می‌کند و قرار است که براساس اصول کلاسیک این مجموعه طراحی شود.