اخبار بازی

محل اتفاقات داستانی بازی Death Stranding لو رفت ؟

محل اتفاقات داستانی بازی Death Stranding لو رفت ؟

وی جی مگ: به نظر می‌رسد محل اتفاقات داستانی بازی Death Stranding فاش شده باشد. به دنبال ارتباطی که بین تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط کوجیما و یک محل در دنیای واقعی برقرار شد احتمال دارد لوکیشن به وقوع پیوستن داستان بازی در دست ساخت Kojima Productions لو رفته باشد.

به گزارش وی جی مگ، چند روز پیش هیدئو کوجیما عکسی از بازی انحصاری کنسول PS4 در توییتر خود منتشر کرد که تعدادی ضخره پوشیده از خزه را روی زمین نشان می‌داد و قبل از نمایش عنوان مورد انتظار Death Stranding در E3 2018، گرافیک این اثر را به نوعی به نمایش می‌گذاشت که در انجین Decima توسعه یافته است. اگرچه حتی ممکن است این تصویر به قصد دیگری نیز توسط کوجیما به اشتراک گذاشته شده باشد و او خواسته به عمد اشاره کند که محل اتفاقات داستانی بازی Death Stranding در ایسلند به وقوع می‌پیوندد.

کمی بعد از توییت کوجیما، کاربر دیگری از توییتر تصویری را کنار عکس خالق سری Metal Gear قرار داد و به مقایسه آن پرداخت که شباهت بسیاری نیز به یکدیگر داشتند. عکس منتشر شده توسط کوجیما در پایین و عکس جدید در بالا. این کاربر که Rafael Andrade نام داشته توضیح می‌دهد که تصویر بازی Death Stranding، زمین‌های گدازه‌ای ایسلند را یادآور می‌شود.

کنار هم قرار دادن این دو تصویر و مقایسه آن مسلما باعث می‌شد تا میزان حدس و گمان‌ها افزایش یابد اما این موضوع زمانی داغ‌تر شد و شدت بیشتری گرفت که در همان روز کوجیما، تصویر مقایسه‌ای Andrade را بدون اظهار نظرات وی ریتوییت کرد. پس از آن باعث شد تا بسیاری این کار را تایید بی‌صدا کوجیما بر اظهارات کاربر نام‌برده بدانند.

سپس نوبت به مقایسه کاربر دیگری رسید که سکانسی از داخل بازی را با یک محیط واقعی مقایسه کند. این مورد باعث شد تا این موضوع که محل وقوع داستان بازی Death Stranding مشخص شده اعتبار بیشتری پیدا کند. اگرچه هنوز هیچ چیز به صورت رسمی مورد تایید سازنده بازی قرار نگرفته اما همزمانی این موارد جالب و جذاب بوده مخصوصا با توجه به اینکه می‌ بینیم خود شخص هیدئو کوجیما از تمامی موارد مذکور آگاه است.

Comicbook