شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > معرفی بازی‌های رایگان ماه آگوست Playstation Plus
بازی‌های رایگان ماه آگوست Playstation Plus
اخبار بازی

معرفی بازی‌های رایگان ماه آگوست Playstation Plus

وی جی مگ: یکی از ویژگی‌های خوب اشتراک PS Plus این است که بازی‌های رایگان در اختیار مشترکین این سرویس قرار می‌دهد. به تازگی لیست تخفیف‌های  Play Station Store نیز منتشر که فهمیدیم مشترکین PS Plus دوبرابر تخفیف بیشتری دریافت می‌کنند. برای نمونه اگر یک بازی تخفیف 30 درصدی داشته باشد، این تخفیف برای مشترکین این سرویس 60 درصد می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، شرکت Sony لیست بازی‌های رایگان ماه آگوست را برای اشتراک PS Plus منتشر کرد و بازی‌های Mafia 3 و Dead by Daylight در این لیست قرار دارند. لیست بازی‌‌های رایگان به شرح زیر است:

  • Mafia III, PS4
  • Dead by Daylight, PS4
  • Bound by Flame, PS3
  • Serious Sam 3: BFE, PS3
  • Draw Slasher, PS Vita
  • Space Hulk, PS Vita

به اضافه این بازی‌ها شرکت Sony قرار است اطلاعاتی در مورد جوایزی برای Play Station VR منتشر کند. کسانی که اشتراک PS Plus دارند می‌توانند از 7 آگوست تا 2 اکتبر از این ویژگی برای PS VR استفاده کنند.

بازی Knowledge is Power نیز قرار است برای مشترکین PS Plus در دسترس قرار گیرد. این بازی را می‌توان از تاریخ 7 آگوست تا 6 نوامبر دریافت کرد. بازی‌های بعدی برای مشترکین PS Plus قرار است این ماه منتشر شود. پس منتظر باشید شاید بازی مورد علاقه شما نیز در لیست بازی‌های رایگان قرار گیرد.

معرفی بازی‌های رایگان ماه آگوست Playstation Plus
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات