اخبار بازی

معرفی بازی جدید Lord of the Rings توسط آمازون

: سپتامبر گذشته بود که متوجه شدیم بازی MMO نقش آفرینی ی براساس فرنچایز Lord of the Rings در Athlon Games که زیرمجموعه Leyou Technologies محسوب می‌شود در حال ساخت قرار دارد. در حالی که به مشارکت هیچ توسعه‌دهنده دیگری در آن زمان اشاره نشده بود اکنون اعلام شده که Amazon Game Studios در راس تولید این پروژه قرار دارد.

به گزارش ، از آن جایی که کمپانی آمازون در حال ساخت سریالی براساس Lord of the Rings نیز است این همکاری منطقی بوده با این حال بازی به سریال آن ارتباطی نخواهد داشت. گفته می‌شود این پروژه یک اثر Free to Play بوده و تیم توسعه‌دهنده‌ای که روی آن کار می‌کند دقیقا همان تیمی است که در حال تولید بازی World در آمازون است. این گروه ظاهرا از افرادی تشکیل شده که پیش از این روی عناوینی نظیر Destiny، Planetside، World of و Everquest کار کرده‌اند. به گفته کریستوف هارتمن نائب رئیس Amazon Game Studios نیز این پروژه برای تیم سازنده فرصت بزرگی است تا تجربه کرده و اثر ی تولید کنند.

این پروژه برای PC و کنسول‌ها در حال توسعه بوده که برای Amazon Game Studios فضای ی محسوب می‌شود. آن‌ها سه بازی Crucible، Breakaway و World را در سال 2016 معرفی کردند که هیچ کدام از آن‌ها منتشر نشد. در واقع پروژه Breakaway کنسل شد و Amazon Game Studios به تازگی در جریان نمایشگاه E3 تعدادی از کارمندان خود را اخراج کرد. تنها اثری که از آن‌ها تاکنون برای PC و کنسول‌ها عرضه شده بازی The Grand Tour Game بوده است. باید دید پروژه آن‌ها به چه سرانجامی تبدیل خواهد شد. پروژه‌ای که زمان انتشاری نیز برای آن اعلام نشده است.

منبع