اخبار بازی

معرفی غیررسمی Rain برای Mortal Kombat 11

معرفی غیررسمی Rain برای Mortal Kombat 11

وی جی مگ: هم‌چنان بازار شایعات و گمانه‌زنی در خصوص سایر شخصیت‌های Mortal Kombat 11 داغ بوده و اد بون خالق این مجموعه نیز سهم فراوانی در گرم نگه‌داشتن تنور این شایعات دارد. توییت‌های جدید این شخص نیز می‌تواند حاکی از بازگشت و معرفی شخصیت Rain برای Mortal Kombat 11 باشد.

به گزارش وی جی مگ، اد بون کارگردان استودیو NetherRelam به تازگی چندین پست در توییتر منتشر کرده که در یکی از آن‌ها عبارت “#RainKonfirmed” هم به چشم می‌خورد. با این حال تمامی این موارد می‌تواند برای دست انداختن گیمرها باشد. چرا که بون علاوه‌بر این که سابقه از این دست شوخی‌ها را دارد در ادامه توییت‌های خود، یک فایل GIF از شخصیت Rain به اشتراک گذاشته و عبارت “هیچ‌‌وقت قصد نداشتم به شما دردی تجمیل کنم” که یکی از دیالوگ‌های این شخصیت نیز محسوب می‌شود را ضمیمه پست خود کرده است. هم‌چنان مشخص نیست آیا شخصیت Rain برای Mortal Kombat 11 معرفی شده و یا تمامی این‌ها یکی دیگر از شوخی‌های اد بون با طرفداران مجموعه است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت این موضوع با واکنش گسترده و مختلف طرفداران همراه شده و آن‌ها علاوه‌بر اینکه خواستار معرفی رسمی Rain برای نسخه جدید این مجموعه فایتینگ هستند در عین حال تقریبا مطمئن هستند که این امر صورت خواهد گرفت. عنوان Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 98) برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.