شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > منتظر ساخت قسمت جدید Portal باشیم ؟
منتظر ساخت قسمت جدید Portal باشیم ؟
Portal 2
اخبار بازی

منتظر ساخت قسمت جدید Portal باشیم ؟

وی جی مگ: یکی از نویسندگان بازی Portal 2 آقای Jay Pinkerton که سال گذشته شرکت Valve را ترک کرده بود به این کمپانی بازگشت. آیا باید منتظر ساخت قسمت جدید Portal باشیم ؟

به گزارش وی جی مگ، در سال 2017 بود که چند تن از نویسندگان Valve از این شرکت خارج شدند. Erik Wolpaw و Chet Faliszek که به همراه Pinkerton وظیفه نویسندگی Portal 2 را برعهده داشتند به ترتیب در ماه‌های فوریه و می کمپانی Valve را ترک کردند و Pinkerton نیز در ماه ژوئن از این شرکت خارج شد. حال براساس اطلاعات منتشر شده توسط کاربری به نام OWLverlord در وبسایت Reddit، نام Pinkerton در صفحه کارمندان Valve مشاهده شده و بیوگرافی کوتاهی نیز از آن به چشم می‌خورد. بدین ترتیب این نویسنده به شرکت سازنده Steam بازگشته است و این خبر خوبی برای طرفداران خواهد بود.

علاوه‌بر Portal 2 بخشی از نویسندگی Left 4 Dead و Left 4 Dead 2 نیز در کارنامه کاری Pinkerton به چشم خورده و باید دید آیا سرانجام ساخت قسمت جدیدی از عناوین مورد انتظار Valve از جمله Portal در دستور کار این شرکت قرار می‌گیرد یا خیر.

منتظر ساخت قسمت جدید Portal باشیم ؟
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها