اخبار بازی E3 2018

منتظر معرفی بازی Halo 6 در E3 2018 باشید

منتظر معرفی بازی Halo 6 در E3 2018 باشید

وی جی مگ: در حال حاضر همه چیز برای معرفی بازی Halo 6 آماده است و نشانه‌هایی که طی هفته‌های گذشته در صحبت‌های مسئولین مختلف Microsoft دیده شده به خوبی ثابت می‌کند که این بازی در E3 2018 معرفی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، چندی پیش عنوانی جدید از این مجموعه بازی تحت عنوان Halo Fireteam Raven معرفی شد و همین مسئله باعث شد بسیاری از گیمرها نگران شوند که استودیو 343Industries مشغول ساخت این پروژه شده و فعلا خبری از بازی Halo 6 نیست. در همین راستا مدیر انجمن‌های Halo برایان جرد در توئیتر توضیح داده که هرچند از 343Industries به عنوان سازندگان بازی Halo Fireteam Raven یاد شده اما تیم اصلی این استودیو روی پروژه مهم‌ترین تمرکز دارد که به احتمال فراوان بازی Halo 6 است.

جرد در توئیت‌های خود به این نکته اشاره کرد که ساخت Halo Fireteam Raven‌ هیچ تاثیری روی فعالیت اصلی استودیو 343 ندارد و آنها در حال حاضر مشغول ساخت پروژه بعدی خود برای کنسول مایکروسافت هستند. با اینکه Halo 5 نتوانست انتظارات موجود از این مجموعه در زمینه فروش و کیفیت را برآورده کند اما با این حال Halo یکی از مهم‌ترین مجموعه‌های مایکروسافت است همین مسئله در کنار توضیحات برایان جرد نشان از این دارد که می‌توان منتظر معرفی بازی Halo 6 در E3 2018‌ بود.