اخبار بازی

نسخه جدید Killzone در دست ساخت است ؟

نسخه جدید Killzone در دست ساخت است ؟

وی جی مگ: در سال 2018 بود که استودیو به عنوان سازندگان و مجموعه Killzone عضو سابق یعنی سایمون لاروش را استخدام کردند که به عنوان کارگردان گیم‌پلی روی Rainbow Six Siege کار کرده بود. بازیسازی که حالا فعالیت خود را در این استودیو افزایش داده و همین موضوع احتمال ساخت نسخه جدید Killzone را افزایش داده.

به گزارش وی جی مگ، هرچند بسیاری انتظار دارند که استودیو روی ادامه کار کنند اما بعید نیست که آنها دو پروژه در دست ساخت داشته باشند و یکی از آنها نسخه جدید Killzone یا اثری کاملا جدید باشد. به تازگی این استودیو داخلی سونی آگهی استخدامی را منتشر کرده و به دنبال جذب تعداد زیادی نیرو برای کار روی بازی آنلاین است.

در همین راستا کریس لی نیز به تیم اضافه شده که در گذشته به عنوان طراح بازی روی Rainbow Six Siege کار کرده. همین موضوع نشان می‌دهد که در آینده یا نسخه جدید Killzone با تمرکز زیادی روی حالت آنلاین ساخته می‌شود یا این استودیو مشغول توسعه اثری آنلاین و البته کاملا جدید است.

باید به این نکته نیز توجه داشت که تعداد اعضای استودیو طی چند ماه اخیر از 250 به 400 نفر افزایش داشته که نشان می‌دهد آنها در حال حاضر توانایی کار روی چند بازی مختلف را در اختیار دارند.