اخبار بازی

نسل بعدی Xbox در هنگام عرضه تنها یک مدل خواهد داشت

: ماه ها پیش شایعه ای از انتشار ی یا همان Project Scarlett، در دو مدل مختلف در زمان عرضه، بر سر زبان ها افتاده بود. شایعات از این حکایت داشتند که این دو مدل با اسم رمز Anaconda و Lockhart درحال توسعه می باشند. حتی در E3 سال گذشته نیز، فیل اسپنسر از واژه ی “کنسول ها” برای صحبت هایش درمورد ی استفاده کرد که همین موضوع باعث پررنگ تر شدن شایعات متعدد گردید.

اما طی صحبت جدیدی که Business Insider با فیل اسپنسر داشته است، او بالاخره در این مورد شفاف سازی کرد. به گفته اسپنسر، منظور او از واژه ی “کنسول ها”، مدل تماما دیجیتالی One S و Project Scarlett بوده است، نه دو مدل از پلتفرم ی.

پارسال از واژه ی “کنسول ها” استفاده کردیم و درحال حاضر یکی از آنها راهی بازار شده است ( One S Digital)، و همچنین از جزئیات کنسول دیگری نیز امسال سخن گفتیم. فکر میکنم این جواب قانع کننده ای برای استفاده ی ما از واژه ی “کنسول ها” باشد.

البته طبق گفته ی Thurrott، از ابتدا به دنبال انتشار دو کنسول در زمان لانچ بود، اما به احتمال زیاد بخاطر مشکلات سازندگان بازی ها با دو سخت افزار مختلف نسل نهمی و هماهنگ کردن بازی ها با دو مدل مختلف که احتمالا دارای قدرت سخت افزاری متفاوتی هم می باشند، کار دشواری بوده و در نهایت با تغییر برنامه‌ی خود، ترجیح به کار بر روی یک مدل داد و Project Scarlett که امروزه آن را می شناسیم، متولد شد. البته طبق روال نسل حاضر، احتمال عرضه ی ورژن تقویت شده ی کنسول ی ، پس از چندسال از زمان عرضه، وجود خواهد داشت.

منبع: Dualshockers

نیما هاشمی

نیما هاشمی

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
احسان

امیدوارم که کنسول نسل جدیدشون بتونه واقعا بازیهای خوبی داشته باشه

parsa hossini

خیلی عالی
کلا xbox کنسول بد بیرون نمیده .
خداکنه کنسول نسل آینده بتونه مثل نسل قبل خوب عمل کنه.

نوید حریریان

نسل قبل کجا خوب عمل کرد