اخبار بازی

نقشه بتل رویال Call of Duty Black Ops 4 از دید ابعاد 1500 برابر Nuketown است

نقشه بتل رویال Call of Duty Black Ops 4 از دید ابعاد 1500 برابر Nuketown است

وی جی مگ: چند روز پیش مراسم معرفی کامل جدیدترین قسمت از مجموعه بازی Call of Duty انجام شد و متوجه شدیم که این اثر در کنار حالت چند نفره و زامبی از حالت Blackout یا همان بتل رویال Call of Duty Black Ops 4 پشتیبانی می‌کند. با این حال سوالی که از همان ابتدا ذهن گیمرها را درگیر خود کرده ابعاد نقشه این بخش از بازی است.

به گزارش وی جی مگ، سازندگان بتل رویال Call of Duty Black Ops 4 از همان ابتدا اعلام کردند که نقشه بخش Blackout بزرگ‌ترین نقشه‌ای است که آنها تاکنون طراحی کرده‌اند. دیوید واندرهار کارگردان طراحی استودیو Treyarch در مصاحبه‌ای با بلاگ رسمی Playstation تایید کرد که بتل رویال Call of Duty Black Ops 4 مانند دیگر قسمت‌های این بازی به صورت اول شخص دنبال می‌شود. واندارها درباره ابعاد نقشه بازی نیز توضیحاتی را ارائه کرده و گفته که هرچند در حال حاضر نمی‌توانند عدد دقیقی را برای این موضوع اعلام کنند اما باید توضیح دهیم که نقشه بتل رویال Call of Duty Black Ops 4 از دید ابعاد 1500 برابر نقشه Nuketown است که به عنوان یکی از نقشه‌های شناخته شده مجموعه در نظر گرفته می‌شود.

واندرهار در ادامه گفته «ما در زمینه طراحی نقشه محاسباتی را انجام داده و به عدد اشاره شده رسیدیم که شاید در ابتدا کمی زیاد باشد اما واقعیتی است که در جریان بازی تجربه می‌کنید.» به گفته کارگردان استودیو Treyarch در حالت Blackout کاربرها باید برای حرکت‌های طولانی از وسایل نقلیه زمینی، دریایی و هوایی استفاده کنند.