اخبار بازی

نیم ساعت گیم پلی بازی Control از وی جی مگ


بعد از مدتها شرکت Remedy با عرضه یک بازی خوش ساخت بالاخره به دوران خوش گذشته بازگشت. بعد از ساخت Quantum Break و استقبال نه چندان خوب گیمرها و منتقدین از این بازی، Remedy به دنبال جبران مافات و خلق یک اثر بهتر بود. حالا با عرضه Control توانسته تا حدی شکست گذشته را جبران کند.

بازی کنترل رسما در تاریخ بیست و هفتم آگوست منتشر شده و برای کنسولهای PS4‌ و XBOX One در دسترس است. همچنین این بازی برای PC نیز منتشر شده. متای بازی تا به اینجا عدد 85 را نشان می دهد که نمره خوبی برای این بازی محسوب می شود. گیم پلی این بازی بسیار جالب و جذاب از کار در آمده و به همین دلیل هم نمرات بهتری نسبت به Quantum Break از منتقدین دریافت کرده. همچنین بخش داستان بازی نیز با تفسیری سینمایی و سکانسهایی که کارگردانی دقیقی روی آنها شده بسیار جذاب از کار درآمده است. نقد و بررسی بازی Control را نیز میتوانید در اینجا مشاهده کنید.

نیم ساعت و از گیم پلی بازی Control را برای شما آماده کرده ایم تا از دیدن آن لذت ببرید. ابلته گیم پلی بازی بیشتر از نیم ساعت ضبط شده تا بیشتر با بازی و قدرتهای کاراکتر اصلی بازی آشنا شوید. همراه وی جی مگ باشید.


تماشا در یوتیوب


دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

33 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

سه × 2 =