شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > نینتندو به دنبال عرضه 20 بازی مستقل در هفته برای Nintendo Switch
نینتندو به دنبال عرضه 20 بازی مستقل در هفته
اخبار بازی

نینتندو به دنبال عرضه 20 بازی مستقل در هفته برای Nintendo Switch

وی جی مگ: کنسول Nintendo Switch تبدیل به بهشت بازی سازان مستقل شده است و قرار است هر هفته 12 بازی مستقل برای این کنسول منتشر شود. دلیل آن‌ هم مشخص است، آن‌ها بر روی این کنسول به راحتی می‌فروشند که در هیچ کنسول دیگر نمی‌توانند این کار را انجام بدهند. البته بازی‌سازان مستقل بازی‌های خود را برای این کنسول در اولویت قرار داده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، Nintendo می‌خواهد در آینده به این کار ادامه دهد و این کار را گسترش دهد. در صحبت کوتاهی با مدیر اجرایی ارشد Nintendo یعنی Susumu Tanaka، به این اشاره شد که این کمپانی می‌خواهد این رقم را بیشتر کند و قابلیت این را فراهم کند که هر هفته بین 20 تا 30 بازی مستقل برای این کنسول عرضه شود. چندین عنوان مستقل توانسته‌اند به فروش یک میلیونی دست یابند که این می‌تواند کنسول Nintendo Switch را به یک کنسول جذاب برای بازی‌سازان مستقل تبدیل کند.

Tanaka گفت که ما از زمان کنسول Wii U، کار کردن با بازی‌‌سازان مستقل را شروع کردیم. برای کنسول Nintendo Switch ما محیطی را ساختیم تا از موتور Unity حمایت کند که از این موتور بازی‌سازی برای ساخت بازی رو تلفن‌های هوشمند و سایر پلتفرم‌ها استفاده می‌شود. همچنین با بازی‌سازان مستقل در کنفرانس‌ها و جاهای دیگر همکاری می‌کنیم. بعضی از بازی‌های منتشر شده از بازی‌سازان مستقل توانسته‌اند به فروش میلیونی دست یابند. می‌خواهیم در آینده 20 تا 30 بازی در هر هفته برای این کنسول منتشر کنیم و البته انتظار داریم که بازی‌های فوق‌العاده‌ای در بین آن‌ها ببینیم.

بازی‌های مستقل بین بازی‌های خوب در Nintendo Switch قرار دارند مانند بازی‌های Stardew Vally، Golf Story و Celeste. با توجه به فروش خوب این بازی‌ها مشخص است که دارندگان این کنسول، بیشتر از این بازی‌ها می‌خواهند.

نینتندو به دنبال عرضه 20 بازی مستقل در هفته برای Nintendo Switch
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات