اخبار بازی

همکاری SEGA و Google برای ساخت کنسول بازی

همکاری SEGA و Google برای ساخت کنسول بازی

وی جی مگ: برای مدت طولانی است که شایعات مختلفی درباره کمپانی‌هایی که قصد ورود به صنعت بازی را دارند، منتشر می‌شود. از Amazon و Apple گرفته تا همواره گزینه‌هایی بوده‌اند که از آنها به عنوان اعضای جدید صنعت ساخت کنسول بازی یاد می‌شود. در همین راستا به تازگی شایعه‌ای مطرح شده که نشان از همکاری و برای ساخت کنسول بازی دارد.

به گزارش وی جی مگ، مدتی است که پتنت کنترلر بازی ثبت شده و می‌دانیم که این غول تکنولوژی قصد حضور در را نیز دارد. پیش از این انتظار می‌رفت که این حضور به سرویس استریم بازی خلاصه شود اما شایعات اخیر توضیح داده‌اند که باید در این رویداد منتظر اعلام همکاری و برای ساخت کنسول بازی باشیم.

منبع اصلی این شایعات کانال یوتیوب جاناتان داونی است. فردی که فعلا منابع خود را اعلام نکرده و مدرک مشخصی نیز برای اثبات اطلاعاتش در اختیار ندارد. با این وجود از همین حالا بسیاری از طرفداران برای بار دیگر امیدوار شده‌اند که کمپانی محبوب آنها به بخش تولید سخت‌افزار صنعت بازی بازگردد.

در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که احتمالا همکاری SEGA و که در شاهد رونمایی آن خواهیم بود به ارائه بازی‌های کمپانی ژاپنی روی سرویس استریم بازی گوگل اختصاص دارد. مسئله‌ای که هرچند می‌تواند شروعی مناسب برای گوگل باشد اما باید به همین شکل ادامه پیدا کند.

برچسب‌ها