اخبار بازی

همکاری SEGA و Google برای ساخت کنسول بازی

همکاری SEGA و Google برای ساخت کنسول بازی

وی جی مگ: برای مدت طولانی است که شایعات مختلفی درباره کمپانی‌هایی که قصد ورود به صنعت بازی را دارند، منتشر می‌شود. از Amazon و Apple گرفته تا Google همواره گزینه‌هایی بوده‌اند که از آنها به عنوان اعضای جدید صنعت ساخت کنسول بازی یاد می‌شود. در همین راستا به تازگی شایعه‌ای مطرح شده که نشان از همکاری SEGA و Google برای ساخت کنسول بازی دارد.

به گزارش وی جی مگ، مدتی است که پتنت کنترلر بازی Google ثبت شده و می‌دانیم که این غول تکنولوژی قصد حضور در GDC 2019 را نیز دارد. پیش از این انتظار می‌رفت که این حضور به سرویس استریم بازی خلاصه شود اما شایعات اخیر توضیح داده‌اند که باید در این رویداد منتظر اعلام همکاری SEGA و Google برای ساخت کنسول بازی باشیم.

منبع اصلی این شایعات کانال یوتیوب جاناتان داونی است. فردی که فعلا منابع خود را اعلام نکرده و مدرک مشخصی نیز برای اثبات اطلاعاتش در اختیار ندارد. با این وجود از همین حالا بسیاری از طرفداران SEGA برای بار دیگر امیدوار شده‌اند که کمپانی محبوب آنها به بخش تولید سخت‌افزار صنعت بازی بازگردد.

در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که احتمالا همکاری SEGA و Google که در GDC 2019 شاهد رونمایی آن خواهیم بود به ارائه بازی‌های کمپانی ژاپنی روی سرویس استریم بازی گوگل اختصاص دارد. مسئله‌ای که هرچند می‌تواند شروعی مناسب برای گوگل باشد اما باید به همین شکل ادامه پیدا کند.

برچسب‌هاGDC 2019 Google Sega
محمد طالبیان

محمد طالبیان