شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > پیش‌بینی ژاپنی‌ها از قیمت PlayStation 5
اخبار بازی

پیش‌بینی ژاپنی‌ها از قیمت PlayStation 5

پیش‌بینی ژاپنی‌ها از قیمت PlayStation 5

: با این که حداقل یک سال تا عرضه کنسول‌های نسل آینده باقی مانده اما گمانه‌زنی در خصوص جوانب مختلف آن‌ها از سوی کاربران تمامی ندارد. فارغ از آن تحلیلگران صنعت بازی نیز همواره پیش‌بینی‌های خود در زمینه میزان فروش، زمان انتشار و قیمت PlayStation 5 و نسل آینده Xbox را منتشر می‌کنند.

به گزارش وی جی مگ، در همین زمینه اکنون نوبت به هیدکی یاسودا تحلیلگر موسسه تحقیقی Ace رسیده تا مطالعات و پیش‌بینی خود در خصوص قیمت 5 و سایر موارد مرتبط با کنسول نسل آینده را به اشتراک بگذارد. به عقیده یاسودا کنسول در نوامبر 2020 با قیمت 499 دلار عرضه می‌شود. با توجه به اطلاعاتی که تاکنون از کنسول نسل نهمی خانواده منتشر شده، یاسودا معتقد است این کنسول از نظر سخت‌افزاری بسیار قدرتمند بوده و نقص‌های مهم را برطرف می‌کند تا بدین ترتیب سونی یک برگ برنده دیگر در دست داشته باشد.

به گفته این تحلیلگر ژاپنی در پایان سال مالی اول (برابر با مارس 2021) پس از انتشار خود موفق می‌شود فروش 6 میلیون واحدی را تجربه کند و مجموع فروش آن در سال مالی دوم (مارس 2022) نیز به 15 میلیون نسخه می‌رسد. هم‌چنین عرضه Google Stadia نیز تاثیر قابل توجهی بر سهم در بازار نخواهد داشت. در نهایت باید توجه داشت تمامی این اطلاعات حاصل مطالعاتی است که تحلیلگر مورد بحث از روی بازار به دست آورده و نتیجه آن را به اشتراک گذاشته است.

از به اشتراک بگذارید :))
فرداد معبودی

فرداد معبودی