اخبار بازی

چهارشنبه منتظر معرفی بازی جدید PS4 باشید

چهارشنبه منتظر معرفی بازی جدید PS4 باشید

وی جی مگ: چیزی به شروع E3 2018 نمانده و پیش از این شرکت سونی اعلام کرده بود که منتظر معرفی بازی جدید PS4 و سورپزایز ویژه‌ای نباشید در عوض آن‌ها تمرکز را به عناوین در دست ساخت خود هم‌چون Spider-Man و The Last of Us Part 2 اختصاص خواهند داد. اگرچه در ابتدا بسیاری از عدم معرفی بازی جدید ناامید شدند اما به نظر می‌رسد در همین هفته می‌توان انتظار رونمایی از عناوین جدیدی را داشت.

به گزارش وی جی مگ، شرکت سونی در PlayStation Blog خود از شمارش معکوس مربوط به آغاز نمایشگاه E3 رونمایی کرده که از چهارشنبه 6 ژوئن شروع می‌شود. آن‌طور که پیداست تا رسیدن به زمان کنفرانس این شرکت، سونی هر روز از محتویات جدیدی رونمایی کرده که شامل سه بازی کاملا جدید برای کنسول PS4 خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که چه سری بازی قرار است دوباره معرفی شده یا حتی چه بازی جدیدی نمایش داده شود. اما می‌توان انتظار داشت سونی با دست پر و موارد هیجان‌انگیزی پا به بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت ویدئوگیم گذاشته است. برنامه کاری سونی در چند روز آینده به شرح زیر است:

  • چهارشنبه 6 ژوئن: معرفی بازی جدید PS4 به همراه پشتیبانی از PS VR
  • پنج‌شنبه 7 ژوئن: اعلام تاریخ عرضه یک بازی در دست ساخت استودیو فرست پارتی
  • جمعه 8 ژوئن: معرفی بازی جدید PS4
  • شنبه 9 ژوئن: معرفی یک بازی جدید برای PS VR
  • یکشنبه: جزئیات عرضه عنوانی برای PS VR

از جمله حدس و گمان‌های که می‌توان پیرامون موارد اشاره شده زد رونمایی از بازسازی احتمالی Ico توسط استودیو Bluepoint Games است که پیش از این کیفیت کاری خود را در این زمینه با عرضه Shadow of the Colossus به اثبات رسانده است. انتشار جزئیات بیشتری از بازسازی Medievil و وجود نسخه احتمالی PS VR برای Spider-Man از دیگر موارد قابل ذکر است.

Comicbook