شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > گیم ایمگ موبایل
گیم ایمگ موبایل
گیم ایمگ موبایل
اخبار بازی

گیم ایمگ موبایل

خیلی وقت ها برای ما گیمرها پیش آمده که نیاز داشته ایم از آخرین خبرهای دنیای گیم، با خبر شویم، اما دسترسی به کامپیوترمان نداشته ایم. راحت ترین راه در چنین مواقعی استفاده از گوشی های موبایل می باشد، اما اکثر سایتهای خبری، به شکلی طراحی شده اند که باز کردن آنها از روی موبایل (حتی با حذف کردن قابلیت نمایش تصاویر) حجم زیاد و در نیتجه هزینه زیادی را برای کاربر دربر خواهد داشت.

به همین خاطر، تصمیم گرفتیم، سایتی را طراحی کنیم که صفحات آن بسیار بسیار کم حجم باشند و بدون هیچ اطلاعات اضافی و سردرگمی، مستقیما شما را به آخرین خبرهای دنیای گیم، راهنمایی کنند. شما اکنون می توانید از روی گوشی تلفن همراه خود، با وارد کردن آدرس زیر، وارد “گیم ایمگ موبایل” شوید:

m.gameemag.ir

البته برای به روز رسانی مرتب این بخش، نیاز به کمک و همراهی شما دوستان داریم. نویسندگان سایتها و وبلاگ های دیگر نیز می توانند برای نویسندگی در این بخش درخواست خود را از طریق پیام خصوصی در انجمن، برای اینجانب ارسال کنند یا با ایمیل سایت به آدرس info@gameemag.ir مکاتبه نمایند.
نکته جالب در همکاری شما، این است که: شما می توانید در پایان متن خبری خود، لینک سایت یا وبلاگ خود را به عنوان “منبع” قرار دهید. به این شکل یک همکاری دو جانبه صورت خواهد گرفت و باعث پیشرفت طرفین خواهد شد.
گیم ایمگ موبایل
امتیاز شما به این پست

۷ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات