شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > یک ساعت اول Shenmue 3 را تجربه کنید
اخبار بازی

یک ساعت اول Shenmue 3 را تجربه کنید

یک ساعت اول Shenmue 3 را تجربه کنید

چند ماه تا عرضه بازی باقی نمانده است و یک خبر خوب برای کسانی که در این بازی را حمایت کرده اند. اگر از کسانی بوده باشید که برای ساخت این بازی در کیک استارتر کمک کرده باشید می توانید یک ساعت اول را تجربه کنید.

: قرار است که یک دمو از یک ساعت اول این بازی در نیمه دوم سپتامبر یعنی تقریبا یک ماه دیگر منتشر شود و این دمو در دسترس کمک کنندگان به ساخت این بازی قرار می گیرد. در این دمو که حدودا 1 ساعت اول بازی و در قسمتهای اولیه بازی یعنی Bailu Village انجام میپذیرد، محدودیت تعداد و دفعات بازی وجود ندارد و کاربران به دفعات میتوانند این دمو را تجربه کنند. همچنین سیوی که در این نسخه دمو انجام می شود به نسخه اصلی منتقل نمیشود و در نسخه اصلی مجددا باید تمامی قستمها بازی شود.

بازی شنمو برای Dream Cast کمپانی در اواخر دهه 90 میلادی عرضه شد و یکی از بهترین بازیهای این بود که به دلیل شکست تجاری دریم کست نسخه سوم آن دیگر تولید نشد و بعد از مدتها کش و قوس، قرار است این بازی در نوامبر امسال حدودا 3 ماه دیگر عرضه شود. این بازی به صورت اختصاصی ی روی عرضه می شود و نسخه PC آن نیز به صورت اختصاصی روی Store منتشر خواهد شد.

اگر گیمر قدیمی هستید احتمالا این بازی را به یاد دارید. البته نسخه 1 و 2 این بازی به صورت ریمستر شده روی و XBOX One و Windows عرضه شده اند. بهتر است قبل از خرید نسخه سوم دو نسخه قبلی را تجربه کنید و با حال و هوای این بازی آشنا شوید.

از به اشتراک بگذارید :))
تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x