اخبار بازی

نیم نگاه بازی Ace Combat 7 به حالت بتل رویال

نیم نگاه بازی Ace Combat 7 به حالت بتل رویال

وی جی مگ: اطلاعات جدیدی از بخش چند نفره منتشر شده با نگاهی به آنها متوجه می‌شویم که در جریان توسعه این اثر نیم نگاه هم به حالت بتل رویال داشته. حالت چند نفره آنلاینی که این روزها طرفداران چند صد میلیونی دارد.

به گزارش وی جی مگ، زمان زیادی تا انتشار باقی نمانده اما امروز جزئیات بیشتری از بخش چند نفره و آنلاین این اثر منتشر شد و با مرور آن متوجه می‌شویم ساخته از حالتی با عنوان استفاده می‌کند. یکی از مد‌های بخش چند نفره که البته با بتل رویال آشنا در Fortnite و PUBG تفاوت‌هایی دارد.

با نگاهی به جزئیات رسمی به این موضوع پی بردیم که در حالت بتل رویال بازی Ace Combat 7 هشت گیمر به صورت آنلاین در یک محیط قرار گرفته و باید یکدیگر را شکست دهند. با این حال هر چند در ساختار اصلی بتل رویال گیمرها بعد از یکبار شکست حذف شده و نفر آخر به عنوان پیروز مسابقه شناخته می‌شود اما اینجا هدف رسیدن به بالاترین امتیاز ممکن است.

از سویی توضیح داده شده که حالت بتل رویال بازی Ace Combat 7 محدودیت زمانی داشته و اگر گیمرها به امتیاز هدف دست پیدا نکنند، نهایتا فردی که بالاترین امتیاز را کسب کرده به عنوان پیروز بازی معرفی می‌شود. در تاریخ 18 ژانویه برای PS4 و منتشر می‌شود و البته از هدست واقعیت مجازی PS VR نیز پشتیبانی می‌کند.