اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از بازی بعدی سازندگان Alien Isolation

وی جی مگ: چندی پیش اعلام شد که استودیو Creative Assembly مشغول کار روی اثری اول شخص است و امروز با انتشار آگهی استخدام جدید این استودیو اطلاعاتی جدید از بازی بعدی سازندگان Alien Isolation در دسترس قرار گرفته که در ادامه به مرور آنها می‌پردازیم.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات جدیدی که از بازی بعدی سازندگان Alien Isolation در دسترس قرار گرفته نشان می‌دهد که همان تیمی که این بازی ترسناک و اول شخص را در سال 2014 منتشر کردند روی این عنوان جدید کار می‌کنند و پروژه مورد نظر ارتباطی به تیم اصلی Creative Assembly ندارد که معمولا روی آثار استراتژی از جمله مجموعه Total War کار می‌کنند.

برای بار دیگر در آگهی استخدام جدید این تیم از یک اثر اول شخص تاکتیکال نام برده شده و با توجه به شایعه قبلی می‌توان نتیجه گرفت به صورت قطعی این تیم روی چنین بازی کار می‌کند. از سویی با توجه به اینکه نامی از پلتفرم‌های نسل بعدی برده نشده احتمالا با اثری روبرو هستیم که حداکثر تا انتهای نسل فعلی پلتفرم‌های خانگی منتشر می‌شود.

در نهایت باید به این موضوع نیز اشاره داشت که بازی بعدی سازندگان Alien Isolation از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده می‌کند و هرچند مشخص است که برای کنسول‌ها در حال ساخت است اما فعلا عرضه آن برای PC به صورت قطعی تایید نشده.