اخبار بازی

احتمال بازسازی دوباره بازی Resident Evil وجود دارد

احتمال بازسازی دوباره بازی Resident Evil وجود دارد

وی جی مگ: احتمال بازسازی دوباره بازی Resident Evil وجود دارد. استقبال و جو مثبت شکل گرفته پیرامون بازسازی Resident Evil 2 نشان می‌دهد کپکام کار خود را برای ساخت پروژه‌های بازسازی به خوبی بلد است. تیم سازنده پیش از این اظهار کرده بود آن‌ها بازسازی عناوینی دیگری از این مجموعه را هم در نظر می‌گیرند. اما باید دید این امکان وجود دارد بازی‌های بازسازی شده هم باری دیگر بازسازی شوند ؟!

به گزارش وی جی مگ، کازینوری کادوی کارگردان تیم توسعه‌دهنده کپکام طی گفتگویی با وبسایت گیم اینفورمر توضیح داد «ما طرفداران بی‌شماری داریم که در رابطه با بازی‌های مورد علاقه خود سوال می‌کنند. اما در حال حاضر نمی‌توانیم هیچ چیزی را تایید کنیم. ما می‌خواهیم تمامی احتمالات را برای آینده در نظر گرفته تا هنگام کار روی آن‌ها احساس منطقی بودن بیشتری را منتقل کند.»

«ما نمی‌خواهیم تنها فاکتور نوستالژی بودن را در نظر بگیریم. ما می‌خواهیم بدانیم مخاطبین چه احساسی در رابطه بازی‌های اصلی این عناوین داشته و سپس به گونه‌ای آن را بازسازی کنیم تا بتواند ارتباطی میان نسلی که 20 سال قبل این بازی‌ها را تجربه کردند با مخاطبین جدید برقرار کند. بدون شک زمان سپری شده طی این سال‌ها به قدری زیاد است که حتی بازسازی عناوین بازسازی شده هم خنده‌دار به نظر نرسد. به شخص فکر می‌کنم این پروژه جالبی برای انجام دادن باشد.»

صحبت‌های کاگردان کپکام به بازسازی دوباره بازی Resident Evil اشاره می‌کند. باید توجه داشت ریمستر این نسخه پس از عرضه برای GameCube، در سال 2015 برای کنسول‌های امروزی هم منتشر شد. در انتها لازم به یادآوری است بازسازی Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه 2018 (5 بهمن 97) برای پلتفرم‌های XBOX ONE، PS4 و PC عرضه می‌شود.