اخبار بازی

گیمری که تمام بازی‌های خود را به خاطر Anthem از دست داد

گیمری که تمام بازی‌های خود را به خاطر Anthem از دست داد

وی جی مگ: تست آلفا عنوان Anthem هم‌اکنون به صورت خصوصی برای افرادی که برای شرکت در آن پذیرفته شده‌اند در جریان است. دو شرکت و EA پیش از این اعلام کردند که برای تجربه این تست آلفا، افراد باید یک قرارداد عدم افشای اطلاعات (NDA) امضا کنند که آن‌ها را از انتشار هر گونه جزئیات در خصوص بازی منع می‌کند. با این حال حماقت شخصی باعث شده تا تمام بازی‌های خود را به خاطر از دست بدهد.

به گزارش وی جی مگ، مارک داراه تهیه‌کننده عنوان پیش از این در خصوص عواقب احتمالی شکستن توافق‌نامه عدم افشای اطلاعات به تمامی گیمرها هشدار داده بود تا به خاطر اتفاق خاصی صورت نگیرد. با تمامی این موارد، استریمری در حالی که تمامی بازی‌اش را از طریق Twitch استریم می‌کرد شروع به تجربه تست آلفا بازی کرد. شرکت EA نیز به سرعت از مسئله آگاه شد و با انجام مواردی باعث شد تا اپلیکیشن Origin کرش کند و دسترسی این شخص به بازی مسدود شود. این شخص مجبور شد برای بستن Origin از قسمت Task Manager کامیپوتر اقدام کند اما هنگامی که برنامه مذکور را باری دیگر باز کرد متوجه شد تمامی بازی‌های موجود در اکانت Origin از جمله از دست رفته‌اند.

بازی  در تاریخ 22 فوریه 2019 (3 اسفند 97) برای پلتفرم‌های ، و PC عرضه می‌شود. هم‌چنین برای بازی یک دمو به صورت دسترسی پیش از انتشار هم عرضه می‌شود. این تست آلفا تنها برای بررسی سرورها و جوانب مختلف بازی منتشر شده است.