اخبار بازی

پیش‌ بینی فروش 5 تا 6 میلیون نسخه‌ای بازی Anthem

پیش‌ بینی فروش 5 تا 6 میلیون نسخه‌ای بازی Anthem

وی جی مگ: تنها چند هفته به عرضه بازی Anthem ساخته جدید استودیو Bioware باقی مانده است. اثری که کمپانی حساب ویژه‌ای روی عملکرد آن باز کرده است. به طوری که گزارش مالی اخیر منتشر شده از سوی به پیش‌ بینی فروش 5 تا 6 میلیون نسخه‌ای بازی تا انتهای سال مالی جاری که برابر با ماه مارچ 2019 است خبر می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، فروش 5 تا 6 میلیون نسخه‌ای بازی یک پیش‌ بینی منطقی و در عین حال محافظه‌کارانه برای عناوین مالتی‌پلیر جدید محسوب می‌شود. با این حال مواردی در این میان وجود دارد که باعث می‌شود به سختی بتوان چگونگی عملکرد را پیش‌ بینی کرد. یک بازی شوتر کاملا آنلاین مبتنی بر لوت بوده که وظیفه توسعه آن برعهده استودیو Bioware بوده است. استودیویی که آن را با عناوین نقش‌آفرینی داستان‌محور به خاطر داریم. عرضه بازی در مقطع پرترافیک ابتدای سال 2019 و هم‌چنین برنامه‌ریزی‌های برای انتشار نسخه‌های مختلف که ناراحتی مخاطبین را هم به دنبال داشته از دیگر مواردی است که باید به آن توجه کرد.

با این حال با توجه به بازخوردهایی که Bioware از دمو بازی دریافت کرده امید می‌رود بتواند انتظارات را برآورده کند. اثری که در در تاریخ 22 فوریه 2019 (3 اسفند 97) توسط کمپانی برای پلتفرم‌های ، PS4 و منتشر می‌شود.